Reklam
Reklam
Reklam
-
Mehmet Mert’ten, Ümit Karan ziyareti

Mehmet Mert’ten, Ümit Karan ziyareti


Eklenme Tarihi : 20-10-2016
Mehmet Mert’ten, Ümit Karan ziyareti

Mehmet Mert’ten, Ümit Karan ziyareti

İYGAD, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği ve Gazete İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mert, önceki gün Büyükçekmece Belediyesi Şenol Güneş Stadına gelerek Galatasaray ve Milli Takımların deneyimli eski oyuncularından, Büyükçekmece Tepecikspor’un yeni Sportif Direktörü Ümit Karan ve ekibine hoş geldin ziyaretinde bulundu. Mehmet Mert’in bu ziyaretinde Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu ile Yöneticilerden Mustafa Küçük’te hazır bulundu. Büyükçekmece Tepecikspor ve Sportif Direktör Ümit Karan için güzel temennilerde bulunan Mehmet Mert, “Ümit Karan gibi değerli bir hocayı Bölgemize ve Spor camiasına kazandıran başta Mustafa Küçük olmak üzere Eyüboğlu ve Büyükçekmece Tepecikspor Ailesini kutluyorum. İYGAD, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulumuz adına ve Gazete İstanbul Çalışanları olarak güzelliklerin ve çalışmaların yanındayız. Umarım, Büyükçekmece Tepecikspor arzuladığı yere en kısa sürede gelir. Bizlere de Büyükçekmece Tepecikspor’u yazmak ve tanıtım anlamında başarılarını yazmak düşer. İnşallah beklenen başarıyı elde ederler ve onların başarılarıyla bir bölge gazetesi olarak haklı gururumuzu yaşamış oluruz. Ümit Karan’ın Büyükçekmece Tepecikspor’u iyi yerlere getirmesi için gazeteciler olarak elimizden gelen desteği kendisine ve Tepecikspor camiasına vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Karan; Bunu karşılıksız bırakmayacağız

Mehmet Mert’in bu ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Büyükçekmece Tepecikspor Sportif Direktörü Ümit Karan, “Bizim için bu ziyaret çok önemli. Sevgili Mehmet Mert, dostumuz ve bölgenin en önemli gazetecilerinden birinin bizi ziyaret etmesi ve destek vermesi bizim için tabi ki çok önem taşıyor. Bölgede yapmamız gerekenleri Basın ve Spor camiası ile birlikte yürütürsek bir şeyler elde edebiliriz. Basının bizlere vereceği destekle insanları spora kazandırmak mükemmelin üzerinde olur. Buradaki potansiyeli ve gençleri futbola kazandırmazsak potansiyeli iyi kullanamamış oluruz. Bu tür destekleri üst seviyelere taşımak gerekiyor. Camiaların ayakta durması ve başarılı olması için bir takım destekler ve ziyaretler o camiaların ufkunu genişletir. Bu ziyaretten dolayı İYGAD, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği ve Gazete İstanbul Mehmet’e teknik ekibim ve yönetim olarak teşekkürlerimizi iletiyorum. Bu ziyareti karşılıksız bırakmayarak yakın zamanda Gazete İstanbul’a iadei ziyarette bulunacağız” şeklinde konuştu.

Küçük; Gazetenin desteğini bekliyoruz

Büyükçekmece Tepecikspor Yöneticilerinden Mustafa Küçük ise, bu ziyaretten dolayı Mehmet Mert’e teşekkür ettiğini, Gazete İstanbul olarak desteklerinin her geçen gün artarak devam etmesini istedi. Küçük, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “İYGAD, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği ve Gazete İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Mert’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mehmet Mert, bizleri bu nazik davranışı ile onurlandırdı. Hocamızın dediği gibi bizde bu ziyareti karşılıksız bırakmayarak en yakın zamanda Gazete merkezinde kendilerine ziyaretimiz olacak. Bu arada Sayın Mehmet Mert’ten Gazete İstanbul olarak Büyükçekmece Tepecikspor’a olan desteğinin her geçen gün artmasını bekliyoruz.

 

 

Bu haber 1710 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10764
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.73.72)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku