Reklam
Reklam
Reklam
-
Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız dönemi

Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız dönemi


Eklenme Tarihi : 21-10-2016
Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız dönemi

Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız dönemi

Küçükçekmece Temsilcilerinden Söğütlüçeşmespor sezon başında anlaştığı ancak geçtiğimiz günlerde yolları ayrılan Mülazım Arkın’ın yerine İkitellispor’a şampiyonluklar ve başarılar kazandıran Antrenör Ali Ayyıldız ile anlaştı.

Geçtiğimiz günlerde Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi. Özdek ve Ayyıldız görüşme sonrası anlaşamaya vardıklarını açıkladılar. Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek, yaptığı açıklamada şunları söyledi, “İlçemizin köklü ve kardeş kulübümüz olan İkitellispor kulübünde 6 yıl hocalık yapmış ve o kulübünde Türkiye şampiyonlukları ve grup şampiyonlukları yaşatmış genç ve deneyimli hocamız ile bir görüşme yaptık ve her konuda anlaşamaya varmış bulunmaktayız. Ali hocamız bugün itibari ile Söğütlüçeşmespor kulübümüzün başarısı için çalmamalarına başlamıştır. Söğütlüçeşmespor kulübümüz her zamdaki gibi altyapıya önem veren bir kulüptür. Yeni sezonda Altyapı hocalığına Mustafa Dizmen hocamızı görevlendirmiş bulunmaktayız. Her iki hocamıza ve kulübümüze camiamıza hayırlı olsun dedi. Daha sonra Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek, Ali Ayyıldız ve Mustafa Dizmen ile basın önünde ortak protokol imzalarını atarak anlaşmayı resmileştirdiler.

 

 

Bu haber 1117 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9937
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku