Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 21-10-2016
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

22 EKİM CUMARTESİ

1. GRUP
13:00 Topçularspor - Nişantaşıspor (Alibeyköy)
13:00 Esentepe Adıyamanspor - Kartal Belediyespor (Cebeci)
15:00 Irmakspor - Kanlıcaspor (Merkezefendi)
15:00 Mustafakemalpaşaspor - Yücespor (Firüzköy)
3. GRUP
13:00 Kuştepe - Galata (Nurtepe)
13:00 Merkezefendi - Kestanelikspor (Merkezefendi)
14:00 Kuruçeşme - Paşabahçespor (Çilekli)
15:00 1924 Yeniköy - Gazi Mahallesi (Bolluca)
15:00 Yeşilpınarspor - Kadırgaspor (Yıldıtabya)
5. GRUP
13:00 Mecidiyeköy - Kocasinanspor (Seyrantepe)
15:00 Beylikdüzü - Kaynarcaspor (Gürpınar)
15:00 İstiklalspor - Bağcılar Güneşlispor (Bakırköy 1No)
15:00 Yahya Kemal İY - A. Parsellerspor (Yahya Kemal)
15:30 Tuzla Şifaspor - Çayırbaşıspor (Tuzla Bld)
7. GRUP
15:00 Sütlücespor - Albayrakspor (Beyoğlu)
15:00 İhsaniyespor - Kurtköyspor (İhsaniye)
15:30 Soğuksuspor - Ramispor (Paşabahçe)
16:00 Ortaköyspor - Yeldeğirmeni (Çilekli)
17:00 Yenibosnaspor - Yıldırım Bosnaspor (Bahçelievler)
9. GRUP
13:30 Anadolu Hisarı - Karabekirspor (Paşabahçe)
15:00 Malatyaspor - Pazariçi Köprülü (Rami)
15:00 Başakşehir Kartal - Ayazağa (Cebeci)
15:00 Çeliktepespor - Esenler Tokatspor (Seyrantepe)
15:30 İkitellispor - Hasköyspor (İFA)
23 EKİM PAZAR

2. GRUP
13:00 Bakırköy - Sultanbeylispor (Bakırköy 1No)
15:00 Vardarspor - Selimiyespor (Namık Sevik)
15:00 Küçükköy - Ortaçeşmespor (Küçükköy)
15:00 Ömerli Köyü - Bostancıspor (Hadımköy)
15:00 Küçükçekmece - Mahmutbey (Küçükçekmece)
4. GRUP
14:00 İstanbul Güngören - Batı Trakya (Mimar Yahya Baş)
14:00 Dikilitaşspor - Çıksalınspor (Çilekli)
15:00 Zara Ekinlispor - Çubukluspor (Zara Ekinli)
15:00 Esenyurtspor - Büyükçekmece Bld. (Esenyurt Bld)
15:30 Dudulluspor - İzzettinspor (Dudullu)
6. GRUP
12:00 İstanbulspor - İFA (Vefa)
13:00 1877 Alemdağ - Sultanbeyli Uzunderespor (Alemdağ)
14:00 Şile Yıldızspor - Şafakspor (Şile)
15:00 Bafraspor - Taksimspor (Bayrampaşa Bld)
16:00 Gülsuyuspor - Çamlıcaspor (Başıbüyük)
8. GRUP
14:00 Feriköy - Altıntepsispor (Feriköy)
14:00 Bağlarbaşıspor - Avcılar Belediyespor (Yenisahra)
15:00 Siirt Yavuzselimspor - Yeşilova Esnafspor (Mimarsinan)
15:00 Beykozspor - İstanbul Konyaspor (Paşabahçe)
10. GRUP
13:00 Mesudiyespor - İstanbul Sinopspor (Paşabahçe)
15:00 Arnavutköy Bld - Leventspor (Bolluca)
15:00 Yeşilköyspor - Alibeyköyspor (Bakırköy 1No)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşı - Sekbanlarspor (Beyoğlu)
15:00 Yeniköyspor - Gürpınarspor (Çayırbaşı)

 

Bu haber 906 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3741
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.166.133.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku