Reklam
Reklam
Reklam
-
Akgün Duru, galibiyete kuzu çevirdi

Akgün Duru, galibiyete kuzu çevirdi


Eklenme Tarihi : 27-10-2016
Akgün Duru, galibiyete kuzu çevirdi

Akgün Duru, galibiyete kuzu çevirdi

Silivrispor’un çıkışa geçmesinde büyük pay sahibi olan ve efsane başkanlar arasına ismini yazdıran Silivrispor eski Başkanlarından Akgün Duru, 2-1 kazanılan Manisa Büyükşehir Belediyespor galibiyeti öncesi ve sonrası takıma kuzu çevirme ikramında bulundu.

Silivrispor’un geçtiğimiz hafta oynadığı ve 2-1 kazandığı Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi ve sonrasında, Kulübün eski Başkanlarından Akgün Duru, takıma kuzu çevirme ikramında bulunarak oyunculara büyük moral verdi. Silivrispor’un stat içinde bulunan tesislerinde gerçekleyen Kuzu Çevirme partisine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivrispor İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu, Silivrispor Genel Kaptanı Yusuf Temel, Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Silivrispor altyapılar Sorumlusu Abdul Vahap Aras, Silivrispor İdari Menajeri Mesut Tonta, teknik heyet, kulüp idari heyeti ile birlikte tüm kadro eksiksiz katıldı.
Akgün Duru, kendi elleriyle pişirdi
Bizzat kendisinin pişirdiği ve sabahtan akşama kadar servisinde de kendi işletmesi olan Terbiyeli’nin personelini kullanan Akgün Duru; “Bizler gelip geçiciyiz önemli olan kulübümüzün varlığıdır. Elimizden geldiğince takımımıza sahip çıkmak bizlerin asli görevleri arasındadır. Silivri’den doğup büyüyen veya kendini gerçek anlamda Silivri’li hissedebilen herkesin kulübüne sahip çıkması zorunludur ve bizler de bunun bilincinde olan işletme sahipleri olarak üstümüze düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Tarafımızca organize edilen bu anlamlı yemekte bizlerin yanında olan Belediye Başkanımız Özcan Işıklar ile birlikte yönetim kurulu üyelerimize de teşekkür ediyorum. Silivrispor her şeyin en iyisini hak etmektedir ve dilerim her maçlarını kazanırlar, onlar kazandıkça bu tür etkinler mutluluklarla birlikte artacaktır” dedi.
Kasabamızın Gururudur Silivrispor
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar yemek sonrasında oyunculara ve teknik heyete hitaben yaptığı konuşmasında; “Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi ve sonrası ilçenin gururu Silivrispor’umuzu kamp yaptığı tesislerde ziyaret ettik ve akşam yemeğinde bir arada olduk. Takımımızın giderek yükselen form grafiğini bu maçta da sürdürmesini ve 3 puanı alması tek temennimizdi ve bunu da başardınız. Sahada ter döken ve kazanma isteğiyle mücadele eden hepinizin ayaklarına ve yüreklerine sağlık. Bu güzel ortamı sunan ve her daim kulübün yanında olduğunu gösteren eski Kulüp Başkanımız Akgün Duru ve ekibine de huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. bu tür desteklerin gelmesi, takımın moral motivasyonunu üst seviyelere çıkarır. Tüm Silivrililerin takıma sahip çıkmasını, tribünleri doldurup gerekli desteği vermelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 1085 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3222
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku