Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor’a İmamoğlu eli

Beylikdüzüspor’a İmamoğlu eli


Eklenme Tarihi : 2-11-2016
Beylikdüzüspor’a İmamoğlu eli

Beylikdüzüspor’a İmamoğlu eli

Süper Amatör Ligde mücadele eden ve son haftalarda aldığı başarılı neticelerle zirve yarışında iddialı konuma gelen Beylikdüzüspor’da Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kulübe resmen el attı. Tesislerde yeni yapılana için düğmeye basan Baykan İmamoğlu, ilk etapta tesislerin önüne kale arkasına soyunma odaları, mevcut tribünleri yıkıp yerine yeni tribün, yedek kulübelerinin arkasına kapalı portatif kapalı tribün ve saha zeminini yenilemek için çalışmalara başladı. Önceliği soyunma odalarına veren ve ardından diğer yapılanmalara geçecek olan İmamoğlu ve ekibi, Beylikdüzüspor’a mükemmel bir tesis armağan etmek için gecesini gündüzüne katıyor. Önceki gün tesislere gelerek yapımı devam eden soyunma odaları çalışmalarını yakından takip eden Ekrem İmamoğlu’nu basın ordusu takip etti.

Davet, Balıkçı Kenan’dan

Yönetim Kurulu üyesi Baylıkçı Kenan Balcı’nın organize ettiği basın davetine hicap eden bölge gazetecilerini karşısında gören İmamoğlu, hayretlerini gizleyemedi. Bu kadar basını bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İmamoğlu, Beylikdüzüspor’un ve Beylikdüzü İlçesinin başarısının yanında olan Basın mensupları ile sohbet eden İmamoğlu, tesislerde yapılan çalışmalarla ilgili Belediye olarak bilgi verdi. Güzel bir tesis için yola çıktıklarını söyleyen İmamoğlu, Beylikdüzü stadının yanı sıra Gürpınar Stadında da yeniliklere gidileceğinin müjdesini verdi. Beylikdüzü İlçesinin sporda anılan şehirler arasında yerini alacağını söyleyen İmamoğlu, yapılan çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini, yakın zamanda yenilikleri birlikte bir kez daha yerinde görme şansı bulacaklarını söyledi. Balıkçı Kenan Balcı ve Beylikdüzüspor yönetimine bu güzel ortamı sağladıkları için teşekkür eden İmamoğlu, bu çalışmasıyla sporun ve sporcunun yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı ise, tesislerin yapımında emeği geçen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibine teşekkür ettiğini söyledi. Beylikdüzüspor’a verilen bu desteğin karşılığı olan başarılı neticeleri takım olara almaya devam edeceklerini söyleyen Küçüksarı, Beylikdüzü ilçesine yakışır bir takımla çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Bu haber 1441 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3370
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku