Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor’a icra şoku

Silivrispor’a icra şoku


Eklenme Tarihi : 16-11-2016
Silivrispor’a icra şoku

Silivrispor’a icra şoku

Şampiyonluk yolunda emin adamlarla ilçesinin de desteğini arkasına alarak adeta koşancasına ilerleyen Silivrispor’a Soyaslan Köfte’den icra şoku geldi.

Tarihinde ilklere imza atarak grubunda en az gol yiyen ve şampiyonluktaki en güçlü adaylardan olan Silivrispor yönetimi bir önceki yönetimin borçlarını ödemekte güçlük çekmekte. İhsan Atun’un kulüp başkanlığında kulübün bir dönem yemek tedarikçiliğini yapan firma olan Soyaslan Köfte’nin sahibi Burhan Soyaslan alacaklarından dolayı kulübü icraya verdi. Konu hakkında bilgilendirmede bulunan Silivrispor Yönetim Kurulu yaptıkları açıklamalarında; “Silivrispor olarak sadece futbolda değil girdiğimiz her branşta yetiştirdiğimiz gençlerle övünürken başımıza gelenler bizlerin hizmet etme şevkini kırmaktadır. Geçtiğimiz dönem yönetimde bulunan isimlerin bizlere bıraktığı borç yükü altında ezilirken şimdi de icra takipleriyle uğraşır olmak bizleri üzmektedir. Özellikle bu sezon ilçe tarihinde ilkleri yaşayarak kurulan takımımız şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesinin baltalanmasıdır. Bizler göreve geldiğimizde borçlarımızın durumunu biliyorduk. Borçlu olduğumuz isimlerle de gerekli görüşmelerimizi yaptığımızı sanıyorduk. Şimdi ise ilçemizin en köklü müesseselerinden biri tarafından kulübümüzün icralık olması düşündürücüdür. Şimdi ilçemizde şampiyonluk şarkıları söylenip birlik ve beraberliğimizin had safhada olduğu bir dönemde ilçemiz esnaflarından olan Burhan Soyaslan’ın bizleri icraya vermesi bizleri üzmüştür. Her şeyi bir kenara bırakın ilçemizin ismi ile anılan bir kulübün hafta içi hayati değerde bir maça çıkacak olması da bu duruma tuz biber ekmekten öte gitmeyen davranıştır. Yönetime gelirken de bire bir söylediklerimizdir borçlarımızın ödeneceği. Hiçbir kuruma, kuruluşa, oyuncumuza borcumuz kalmayacaktır. Burhan Soyaslan’ın sahibi olduğu işletmenin bizleri icraya vermesi kabul edilebilir bir durum değildir ve talihsiz bir davranış olarak Silivrispor tarihinde yer alacaktır”denildi.

Bu haber 1620 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4651
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku