Reklam
Reklam
Reklam
-
Öğretmenler Balık Müzesinde Buluşuyor

Öğretmenler Balık Müzesinde Buluşuyor


Eklenme Tarihi : 21-11-2016
Öğretmenler Balık Müzesinde Buluşuyor

Öğretmenler Balık Müzesinde Buluşuyor

Binlerce deniz canlısı ve deniz materyalini bünyesinde bulunduran Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Müzesi öğretmenler gününe hazırlandı. 23 Kasım Çarşamba günü öğretmenler önce müzeyi gezip tanıyacak ardından da balık ekmek partisinde buluşacak

Beylikdüzü’nde yer alan Dünyanın ilk ve tek deniz canlıları müzesi 23 Kasım’da öğretmenleri ağırlayacak. İstanbul’un ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan Balcı tarafından 1980’li yıllardan günümüze kadar yüzlerce deniz canlısı türünün mumyasını ve binlerce deniz materyalini bünyesinde bulunduran Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Müzesi’nde öğretmenlerin yapacakları ziyaret öncesi müzeye yeni mumya balık türleri de eklendi. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün önemine değinen Balıkçı Kenan Balcı, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da bugünü öğretmenlerimizle bir arada geçirmeyi planladık. Tesislerimizin kapıları, her nerede görev yaparsa yapsın tüm öğretmenlerimize sonuna kadar açıktır” diye konuştu. Balıkçı Kenan Balcı, “23 Kasım Çarşamba günü 15.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştireceğimiz programa tüm öğretmenlerimiz davetlidir” dedi. Beylikdüzü ve çevre ilçelerden çok sayıda öğretmenin katılacağı programda, balık ekmek partisi de yapılacak.

 

Bu haber 1148 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3537
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku