Reklam
Reklam
Reklam
-
Balıkçı Kenan, Öğretmenlerimizi unutmadı

Balıkçı Kenan, Öğretmenlerimizi unutmadı


Eklenme Tarihi : 25-11-2016
Balıkçı Kenan, Öğretmenlerimizi unutmadı

Balıkçı Kenan, Öğretmenlerimizi unutmadı

Beylikdüzü’nde yüzlerce öğretmen balık partisinde buluştu. Türkiye Deniz Canlıları Müzesinin konuğu olan öğretmenler önce müzeyi gezdiler ardından da balık ızgara partisi yaptılar

Beylikdüzü’nde öğretmenler günü nedeniyle Balıkçı Kenan tesisleri bir günlüğüne ücretsiz hizmet verdi. Beylikdüzü ve çevre ilçelerdeki okullardan yaklaşık bin 500 öğretmen Balıkçı Kenan Tesisleri’nde kendileri için organize edilen etkinlikte buluştular. Yüzlerce mumya deniz canlısını bünyesinde bulunduran Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Müzesi’ni gezen öğretmenler daha sonra balık partisinde balık ziyafeti yaşadılar. Tüm öğretmenlere gün boyunca ücretsiz hizmetin verildiği Balıkçı Kenan Tesislerindeki etkinliklere Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı ile şube ve okul müdürlerinin yanı sıra Ak Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat’da katıldı.

BU BORÇ ÖDENEMEZ

Tüm öğretmenlere gün boyunca bedava hizmet veren Balıkçı Kenan Tesisleri’nin sahibi Balıkçı Kenan Balcı, günün hatırası olması için öğretmenlere birer madalya taktı. Öğretmenlere olan minnet borcunun hiçbir maddi güçle ödenemeyeceğini söyleyen Balıkçı Kenan Balcı, “Bugün elimizden geldiği kadar öğretmenlerimize güzel bir hizmet vermeye çalıştık. Burada bulunan, eğitim camiasının tüm temsilcilerine teşekkür ederim. Öğretmenlerimiz bugün bizim misafirimiz olarak bizleri onurlandırdı. Burada hem müzemizi gezme fırsatı buldular hem de, havanın da güzel olmasıyla farklı bir gün geçirmiş oldular” dedi.

ÖĞRETMENLERİ BULUŞTURDU

Etkinliğe katılan öğretmenler ise Balıkçı Kenan Balcı’ya teşekkür ederek, “Önümüzdeki yıllarda da bu tür etkinliklerin olmasını bekliyoruz. Balıkçı Kenan, düzenlediği bu etkinlikle tüm öğretmenleri bir araya getirmiş oldu. Bu etkinlik, görev yeri değişen, diğer okullardaki öğretmen arkadaşlarımızla da bir araya gelmemize vesile oldu” dediler.

Bu haber 1057 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7033
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku