Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 25-11-2016
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

26 EKİM CUMARTESİ

2. GRUP
15:00 Bakırköy - Dolayoba (Bakırköy 1No)
15:00 Vardar - Küçükçekmece (Namık Sevik)
15:00 Sultanbeyli - Mahmutbey (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:30 Ömerli Köyü - Küçükköy (Hadımköy)
15:30 Selimiye - Ortaçeşme (Selimiye)
4. GRUP
15:00 Zara Ekinli - İstanbul Güngören (Zara Ekinli)
15:00 Çıksalın - Esenyurt (Beyoğlu)
15:00 Çubuklu - Büyükçekmece Bld (Paşabahçe)
15:00 Dudullu - Dikilitaş (Dudullu)
15:00 İzzettin - Batı Trakya (İzzettin)
6. GRUP
15:00 Taksim - Sultanbeyli Uzundere (Feriköy)
15:00 Çamlıcaspor - İFA (Alemdağ)
15:00 Şafakspor - İstanbulspor (Rami)
15:30 Gülsuyu - 1877 Alemdağ (Gülsuyu Asım Kara)
16:00 İstanbul Bafra - Şile Yıldız (Bayrampaşa Bld)
8. GRUP
15:00 Yeşilova Esnafspor - Konyaspor (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:00 B.Gümüşhane - Beykoz (Kocasinan)
15:30 Siirt İst. Yavuzselim - Feriköy (F.Mimarsinan)
16:00 Avcılar Belediye - B.Altıntepsi (Firüzköy)
10. GRUP
14:00 Levent - Alibeyköyspor (Çilekli)
15:00 İstanbul Sinop - Beyoğlu Yeniçarşı (Albayrak)
15:00 Yeniköy - Yeşilköy (Çayırbaşı)
15:00 Arnavutköy Belediye - Mesudiyespor (Bolluca)
30.11.2016 15:00 Gürpınar - Sekbanlarspor (Gürpınar)
27 KASIM PAZAR

1. GRUP
15:00 Esentepe Adıyaman - Irmakspor (Zara Ekinli)
15:00 Nişantaşı - Kanlıca (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Topçular - Davutpaşa (Alibeyköy)
29.11.2016 15:00 Kartal Belediye - Yücespor (Kartal Bulvar)
30.11.2016 15:00 Okspor - Mustafakemalpaşa (Beyoğlu)
3. GRUP
15:00 Kadırga - Merkezefendi (Namık Sevik)
15:00 Kuruçeşme - Yeşilpınar (Bahçeköy)
15:00 1924 Yeniköy - Kuştepe (Bolluca)
16:00 Paşabahçe - Galata (Paşabahçe)
5. GRUP
15:00 Beylikdüzü - Mecidiyeköy (Gürpınar)
15:00 Yahya Kemal - İstiklalspor (Yahya Kemal)
15:00 Kaynarca - Çayırbaşı (Kaynarca)
7. GRUP
14:00 Soğuksuspor - Sütlüce (Paşabahçe)
15:00 Rami - Kurtköyspor (Rami)
16:00 Yeldeğirmeni - Yıldırım Bosna (Selimiye)
18:00 Ortaköy - İhsaniyespor (Çilekli)
9. GRUP
15:00 Malatyaspor - İkitelli (Vefa)
15:00 Pazariçi Köprülü - Ayazağa (Gaziosmanpaşa)
15:00 Hasköy - Anadolu Hisarı (Beyoğlu)
15:00 Çeliktepe - Başakşehir Kartal (Seyrantepe)

Bu haber 1054 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5555
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.248.25)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku