Reklam
Reklam
Reklam
-
Bu takım ligde kalacaktır

Bu takım ligde kalacaktır


Eklenme Tarihi : 1-12-2016
Bu takım ligde kalacaktır

Bu takım ligde kalacaktır

Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu gazetemize önemli açıklamalarda bulundu. Büyükçekmece Tepecikspor’un küme düşmeyeceğini söyleyen Eyüboğlu, daha önlerinde 60 puan daha bulunduğunu, alacakları birçok puan olduğundan sıkıntıları atlatarak ligde kalacaklarını söyledi.

“Mücadelemizi puana yansıtamıyoruz”

Eyüboğlu “Büyükçekmece Tepecikspor ailesi olarak Enver Hocamızın gelişi itibariyle 5 haftalık süreç boyunca iyi bir mücadele ortaya koymamıza rağmen bunu puana yansıtamıyoruz. İlk yarının sona ermesine 3 maçımız kaldı. Bu üç maçta ne kadar puan toplayabilirsek devre arasına o kadar rahat gireceğiz”.

“Geriye bakmayacağız”

Büyükçekmece Tepecikspor’un ligden düşme gibi bir lüksünün olmayacağını, ikinci yarıda da bunun önlemlerini alacaklarını ifade eden Eyüboğlu “Büyükçekmece Tepecikspor’un düşme gibi bir lüksü yok. Şu anda lig sonuna kadar ortada 60 puan var. Bizim gibi Türk futboluna uzun yıllar üst düzeyde hizmet eden bir kulüp olarak bu hatalardan ders çıkarmamız lazım. Şunu anladık ki transferi sezon başı yapacaksın. Onun için hatalarımızdan ders çıkarıp önümüze bakacağız. Geriye bakmayacağız. Çıkıp mücadelemizi yapacağız”.

“Tepecik küme düşerse kimin eline ne geçecek?”

B.Çekmece Tepecikspor’un Eyüboğlu ailesini değil Büyükçekmece ilçesini temsil ettiğini ifade eden Eyüboğlu “Biz eğer Büyükçekmece ilçesinin profesyonel bir kulübüysek bize manevi destek verilmesini, yanımızda olmalarını istiyoruz. Tabi kamuoyunda da bazı duyumlarımız oluyor. Üzülüyoruz. Tepecikspor yenildiği zaman sevinenlerin eline ne geçiyor merak ediyorum. Ne güzel 2.Ligde bir takımımız var ve bununla iftihar etmemiz lazım. Neyin AŞ’si biz Büyükçekmece ilçesini temsil ediyoruz. Türkiye’de profesyonel anlamda Spor Toto 2. Ligde 34 takım var. Ve bunlardan bir tanesi de biziz yani Büyükçekmece Tepecikspor. Başarılarımız da ortada. Yönetim bazında bazı yanlışlıklarımız olabilir bunun arkasına saklanmıyoruz ama yanlış yapıyorken  de birilerinin gelip ‘yanlış yapıyorsunuz’ demesi gerekmez mi. Bundan da gücenmeyiz. Büyükçekmece Tepecikspor küme düşerse kimin eline ne geçecek?.

“Yapılanları bizde görüyoruz”

Allah bize de göz verdi. Biz de yapılanları görüyoruz. Biz konuşsak elimize ne geçecek diye kendi kendime soruyorum.. Biz eğer Büyükçekmece’de yaşıyorsak, Tepecik de Büyükçekmece’nin bir mahallesiyse bundan herkesin memnun olması, iftihar etmesi lazım. Esenyurt’un da iftihar etmesi lazım Beylikdüzü’nün de. Esenyurt’tan, Beylikdüzü’nden, Silivri’den, Çatalca’dan bizi arayıp üzülenler oluyor ama maalesef Büyükçekmece’den kimse ne arayıp ne soruyor. Takımımız şu anda puan durumuna baktığınız zaman sonuncu. Büyükçekmece ilçesinden şu ana kadar ‘Ya başkan ne oluyor bu takıma’ diyen olmadı. Düştükten sonra diyecekler. Merak etmesinler düşmez. Sevinmesinler. Bugün bu koltuklarda biz olabiliriz yarın bu koltuklarda biz olmayabiliriz. Birileri gelir oturur ama o koltuklardan da herkes gidecek. Onlara da kalmayacak o koltuklar.  Ama adalet var. Allah’ın ilahi adaleti var. Bir gün o adalet de bizim yüzümüze gülecek. Gülmeyecek diye bir şey yok. Biz mücadelemizi Büyükçekmece ilçesi için, Tepecik için veriyoruz. Ben Tepecik’te yaşıyorum. Ben olduğum müddetçe Tepecik ismi orada kalacak. Hiç kimse hayal kurmasın.”

“24 Saat burada olacağım”

Bundan sonra 24 saatinin Büyükçekmece Tepecikspor’la birlikte geçeceğini ifade eden Eyüboğlu “Bu sene B.Çekmece Tepecikspor’un ligde kalması için mücadele edeceğiz. Şahsım olarak da kendim bilfiil 24 saat burada olacağım” ifadesini kullandı.

 

Bu haber 1133 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4712
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku