Reklam
Reklam
Reklam
-
Gençliğe yatırımın adı, Özörencikspor

Gençliğe yatırımın adı, Özörencikspor


Eklenme Tarihi : 3-12-2016
Gençliğe yatırımın adı, Özörencikspor

Gençliğe yatırımın adı, Özörencikspor

Çatalca’nın mütevazi ekiplerinden Özörencikspor, kulüp başkanı Osman Mandalı’nın gençleştirme politikası doğrultusunda Çatalcaspor’dan Gökhan Gül ve Emir Kaan Işık’ı kadrosuna kattı. Çatalcaspor altyapısına da Özörencikspor’dan giden iki oyuncunun yeniden yuvaya döndükleri belirtildi. Çatalcaspor’un da iki oyuncunun gelişimini yakından takip edeceği, oyuncuları geri alma opsiyonuyla Özörencikspor’a verdiği belirtildi. Bu arada yeni transferlerin forvet hattında görev yaptığı, önümüzdeki sezon takımı çalıştıracak olan Mithat Yaç’ın da bu transferlere onay verdiği ifade edildi.

Öte yandan transferlerin gerçekleşmesinde Örencik Muhtarı Ümit Mandalı’nın da tam destek verdiği ortaya çıktı. Kulüp Başkanı Osman Mandalı’ya tam destek veren Mandalı’nın transferler için de yönetime açık çek verdiği ifade edil

Bu haber 1374 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7872
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.201.121.213)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku