Reklam
Reklam
Reklam
-
İbrahim Keskin Yazıyor: Önce teşekkür, sonra merhaba

İbrahim Keskin Yazıyor: Önce teşekkür, sonra merhaba


Eklenme Tarihi : 3-12-2016
İbrahim Keskin Yazıyor: Önce teşekkür, sonra merhaba

İbrahim Keskin Yazıyor: Önce teşekkür, sonra merhaba

Sevgili Keskin Bakış Gazetesi okurları, bugünkü yazıma önce teşekkür ardından da yeniden merhaba diyerek başlamak istiyorum. Bilindiği üzere uzun yıllardan beri GERÇEK GAZETESİ’nde Spor Servisinde Sayın Ali Tarakçı ile birlikte çalışmıştım. Ali Tarakçı ile çalışırken Mehmet Mert’in sahibi olduğu dönemin HABERDAR GAZETESİ’ne de haber akışımı sürdürmüştüm. GERÇEK GAZETESİ ile HABERDAR GAZETESİ arasındaki birleşmenin ardından GAZETE İSTANBUL olarak Ali Tarakçı, Mehmet Mert ve kısa bir dönem de olsa Cengiz Alçayır ile birlikte çalışma imkanı bulmuştum. Bu güzel insanlarla iyi bir ortam yakalamıştım ve onlarla birlikte çalışmaktan büyük keyif almıştım. Özellikle Ali Tarakçı’ya teşekkürlerin en büyüğünü etmek istiyorum çünkü onunla birlikte uzun yıllar çalışarak emekli olma fırsatı bulmuştum. Emekli olduktan sonra da çalışmaya devam ettim ve uzun zamandır birlikteliğimiz devam etmişti. Bazı nedenlerden dolayı GAZETE İSTANBUL ile ayrılma aşamasına gelmiş bulunmaktayım. Bunun nedenini yani sebebini paylaşmaya hiç mi hiç gerek duymuyorum çünkü onların ekmeğini yemiş onlarla bir aile gibi olmuştum. Bugün itibarı ile GAZETE İSTANBUL’da çalışan mesai arkadaşlarıma, Ali Tarakçı ve Mehmet Mert’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Eksik olmasınlar. Her zaman birlikteliğimiz devam edecek fakat kulvarımız tabi ki ayrı olacaktır.

Keskin Bakış’a Merhaba

Bölgede bir ilki gerçekleştirmek ve Spor Gazetesi için ilk adımı atmak bana nasip oldu. Bilindiği üzere 2011’de ilk sayımı çıkarmıştım ve yaklaşık üç yıl aralıksız 74 sayıya ulaşmıştım. Haftalık Spor Gazetesi için yola çıkarken bu yolda ne gibi zorluklarla karşılaşacağımı hiç düşünememiştim. Tabi zaman içerisinde sıkıntıları bir bir tespit ettim ve yola devam edemeyeceğimi anlamıştım. 2013 Yılının son aylarında Keskin Bakış Gazetesi’ni dondurma kararı alarak Gazete İstanbul ile çalışmaya başlamıştım. Artık bir devri kapatıp yeni bir devrin açılmasının zamanının geldiğini düşünerekten yaklaşık üç yıl ara verdiğim benim ilk göz ağrım Keskin Bakış Gazetesi ile yeniden yola çıkma kararı aldım. Teşekkürün ardından Keskin Bakış Gazetesi ile okurlarımıza yeniden merhaba demek istiyorum. Bundan böyle haftanın bir gününde yani büyük bir aksilik olmadığında Cuma günleri Spor ağırlıklı bir gazeteyi siz okurlarıma sunmaya gayret edeceğim. Beni tekrar kendi gazetemi çıkarmam için teşvik eden değerli dostlarıma ve sevenlerime de ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Bana verecekleri desteklerin karşılığını bu sayfalardan mutlak şekilde alacaklarını da belirtmek isterim. Yakın zamanda Siyasetin de nabzını tutmak için çalışmalar içerisinde olacağımızı buradan belirtmek isterim. Spor ağırlıkta fakat siyaset, aktüel, magazin vesaire gibi haberleri de Keskin Bakış Sayfalarına taşımak için çalışacağım. Şu anda Spor’da Bölgede ilk olan Keskin Bakış Gazetesi ile yola devam edeceğim. İleride zaman neyi gösterir hep birlikte göreceğiz. Şimdiden Keskin Bakış Gazetesine göstereceğiniz ilgi ve alakayı yakından hissettiğim için herkese teşekkür ediyor, Keskin Bakış ile Bölgeye Merhaba demek istiyorum. Allah’ım dan tek isteğim, gideceğimiz bu doğru yoldan bizleri yanlış yola saptırmamasıdır.

Bu haber 1328 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6560
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku