Reklam
Reklam
Reklam
-
Mustafa UÇAR, Yazıyor: Hoş geldin, Keskin Bakış

Mustafa UÇAR, Yazıyor: Hoş geldin, Keskin Bakış


Eklenme Tarihi : 3-12-2016
Mustafa UÇAR, Yazıyor: Hoş geldin, Keskin Bakış

Mustafa UÇAR, Yazıyor: Hoş geldin, Keskin Bakış

Değerli dostlar, 75. Sayısıyla bölgemize Spor Gazeteciliği anlamında hizmet eden KESKİN BAKIŞ Spor Gazetesine başarılar dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Yerel basında sürekliliği sağlamanın zorluklarını biliyorum. Özellikle de yalnızca  spor ve spor haberleriyle yerel basında yer almak çok daha zor. Bu yüzden Sayın İbrahim Keskin’i ve bu spor gazetesinin çıkmasında emeği geçen diğer arkadaşları tebrik ediyorum. Ben de âcizâne elimden geldiği kadar bu spor gazetesinin çıkmasına ve bölgede ilk olma özelliğini elinde bulunduran hatta yayın yapma cesareti gösteren bu kardeşimize katkıda bulunmaya çalışacağım. Bu tür girişimcilere tüm spor camiasının destek olmasını bekliyorum.

Hayatımızın her aşamasında hangi işle uğraşırsak uğraşalım, işimizi bilinçli olarak yapmalıyız ve en önemlisi de severek yapmalıyız. Uzun yıllardır Tepecik Anadolu Spor Kulübünün başkanlığını yapmaktayım. Tecrübenin önemi büyük ama eğitiminde gerekli olduğuna inanan biri olarak SPOR VE SPOR YÖNETİCİLİĞİ konusunda  aldığım eğitimle eksiklerimi gidermeye çalışıyorum.

 Keskin Bakış Spor Gazetesinde bana ayrılan bu köşede spor ve spor haberleriyle karşınızda olacağım. Elimden geldiği kadar sporun bölgemizde gelişmesi noktasında katkı sunmaya çalışacağım. Spor, toplumsal anlamda önemli ve her yaşta yapılması gerekli bir olaydır. Ama üzülerek belirtmek gerekir ki spor ülkemizde çok gerilerde. Spor ülkemizde daha çok bir seyir türü olarak görülmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında gerilerde olduğumuz bir gerçektir. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Spor tesislerinin  çok az olması, hem ilgililerin hem de halkımızın  spora gereği kadar ilgi duymaması gibi. Anlaşılan yol uzun. En azından  bölgemiz için bir şeyler yapmak için çok çalışmamız çok mücadele etmemiz gerekiyor. Saygılarımla.

Bu haber 1667 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8660
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku