Reklam
Reklam
Reklam
-
Meclis, Balıkçı Kenan’da kuruldu

Meclis, Balıkçı Kenan’da kuruldu


Eklenme Tarihi : 5-12-2016
Meclis, Balıkçı Kenan’da kuruldu

Meclis, Balıkçı Kenan’da kuruldu

Meclis toplantısının ardından Beylikdüzü’ndeki Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesini gezen Ak Parti Büyükçekmece Belediye meclis üyeleri, kurduğu sıra dışı müze için Balıkçı Kenan’ı kutladılar. Gündemi de ele alan Ak Partili meclis üyeleri, ellerinde doları olan vatandaşa doları bozdurma çağrısı yaptı

Balık Ziyafeti Ve Müze Gezisi

Büyükçekmece Belediyesi’nin TÜYAP Fuar merkezinde gerçekleştirilen meclis toplantısının ardından meclis üyeleri Beylikdüzü’ndeki Balıkçı Kenan’da buluştu. Büyükçekmece Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanı Recep Erol öncülüğündeki meclis üyelerine partililer de eşlik etti. Balıkçı Kenan Beylikdüzü Yaşam Vadisi Tesisleri’nde balık ziyafetinin ardından Ak Partili Meclis üyeleri Deniz Canlıları Müzesini gezerek incelemelerde bulundular.

Doları Bozun, Altın Ve Tl Alın

Balıkçı Kenan Tesislerindeki meclis üyeleri ile vatandaşların buluşması sırasında gündeme ilişkin açıklama yapan Ak Parti Gurup Başkanı Recep Erol, yurt genelinde olası ekonomik krize karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşa yaptığı; “Doları bozdurun, altına ve TL’ye yatırım yapın” çağrısına her yurttaşın destek vermesi gerektiğini belirterek Erdoğan’ın çağrısını yineledi. Recep Erol, Büyükçekmece’de de birçok esnafın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu çağrısına çeşitli kampanya yöntemleriyle destek verdiğini belirterek, esnaflara teşekkür ettiklerini söyledi.

Balıkçı Kenan’ı Kutladılar

Ziyarette, Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Müzesi’ndeki mumya deniz canlılarını yakından inceleyen Ak Partili meclis üyeleri 1 ton ağırlığındaki devasa büyüklükteki mumya köpekbalığı ve deniz materyalleriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler. Balıkçı Kenan Tesisleri’nin sahibi Kenan Balcı, kendisine oluşturduğu sıra dışı müze için teşekkür eden Ak Partililere günün hatırası olarak birer ‘Balıkçı Kenan madalyası’ taktı.    

 

 

Bu haber 1636 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9560
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku