Reklam
Reklam
Reklam
-
Ekmek Arası Köpekbalığı!

Ekmek Arası Köpekbalığı!


Eklenme Tarihi : 20-12-2016
Ekmek Arası Köpekbalığı!

Ekmek Arası Köpekbalığı!

Marmara Denizi’nde yakalanan iki köpekbalığı dün ızgaralarda pişirilip ekmek arası yapılarak vatandaşa dağıtıldı. Köpekbalığı eti dağıtarak sıra dışı ikramda bulunan Balıkçı Kenan’ın tesislerinde adeta izdiham yaşandı. Eti vatandaşa dağıtılan köpekbalığının kemiği de deniz canlıları müzesine verildi

Göz Önünde Kesilip Pişirildi

Palamut ve hamsi sürüsünün peşine takılarak Marmara Denizi’ne ulaşan 4 metrelik 2 köpekbalığı dün İstanbul’da ekmek arası yapılarak vatandaşa bedava dağıtıldı. Balıkçı Kenan’ın Beylikdüzü Yaşam Vadisi Tesisleri’nde iki gün sergilendikten sonra dün vatandaşların gözü önünde parçalara ayrılan iki köpekbalığının devasa büyüklükteki akciğerleri de görenleri şaşırttı. Omega 3 yağı açısından zengin bir yapıya sahip köpekbalığının tadına bakmak için sabah erken saatlerden itibaren Balıkçı Kenan Tesisleri’ne gelen vatandaşlara balık ekmek ücretsiz olarak dağıtıldı.

Eti Vatandaşa, Kemiği Müzeye

Herkesin köpekbalığı etinin tadına bakabilmesi için ücretsiz dağıttıklarını söyleyen Balıkçı Kenan Balcı, “Tadını merak eden vatandaşlarımız köpekbalığını dört gözle bekliyordu. Hafta sonunda sergiledik. Tezgâhtayken de büyük bir ilgi gördü. Vatandaşlar köpekbalığıyla fotoğraflar çekildi” dedi. Etini vatandaşa dağıttıkları köpekbalıklarının kemiği, omurga ve iskeletinin de mumyalanacağını söyleyen Balıkçı Kenan Balcı, “Bu iki köpekbalığını da Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’ne armağan ediyoruz” diye konuştu.

 

Bu haber 1285 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3665
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku