Reklam
Reklam
Reklam
-
Küçükçekmece’ye Selim Pars eli

Küçükçekmece’ye Selim Pars eli


Eklenme Tarihi : 27-12-2016
Küçükçekmece’ye Selim Pars eli

Küçükçekmece’ye Selim Pars eli

Küçükçekmecespor Onursal Başkanı Selim Pars’tan yeşil-beyazlı yönetimine tam destek geldi. Teknik Sorumlu Harun Özkan ve altyapı oyuncularıyla birlikte Selim Pars’ı evinde ziyaret eden Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, Onursal Başkan Selim Pars’a bugüne kadar kulübe yapmış olduğu desteklerden dolayı  teşekkür etti. Oldukça sıcak bir havada gerçekleşen ziyarette altyapı oyuncuları da camianın yanında olan Onursal Başkanları Selim Pars’ın elini öperek maçlarına davet ettiler. Ziyaretten oldukça memnun kalan Selim Pars’ın da Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun’a, Teknik Sorumlu Harun Özkan’a ve altyapı oyuncularına ayrı ayrı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Daha önce görev yapan bütün yönetimlere maddi ve manevi destek olan Küçükçekmecespor Onursal Başkanı Selim Pars’ın ziyaret sırasında Kurşun’a kulübün şu anki acil ihtiyaçlarını ve problemlerini sorduğu, Kurşun’un da kulübün içinde bulunduğu durumu anlatarak elektrik sorunu yaşadıklarını, altyapı oyuncularının karanlıkta çalışmak zorunda kaldığını söyledi.

Bunun üzerine Pars’ın da kurmaylarına talimat vererek acil olarak elektrik sorunun çözülmesi için ilk adımın atılmasını istedi. Pars’ın ayrıca kulübün acil ihtiyaçları için kulüp başkanı Ahmet Kurşun’a maddi anlamda da destek vermesi, camiayı sevince boğdu. Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, Onursal Başkanları Selim Pars’ı ziyaret ederek fikir istişaresinde bulunduklarını söyledi. Kurşun, “Onursal Başkanımız Sayın Selim Pars’ı ziyaret ederek istişare toplantısı yaptık. Küçükçekmecespor hakkında bir değerlendirme yaptık. Bilgi alışverişinde bulunduk. Şu an için en acil sorunumuzun stadın elektrik olduğunu paylaştık. Onursal Başkanımız Sayın Selim Pars da sorunun giderilmesi için talimat verdi. Ve gerekli meblağın ödenmesi için de devreye girdi. Kendisi bize ‘Stadın elektrikleri bundan sonra çalışacak. Çocuklar karanlıkta çalışmayacak.’ dedi. Biz de kendisine hem camiamız adına hem de gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. İlçemizde böyle duyarlı ve hayırsever insanların olması bizleri son derece memnun etmektedir. Bizler ilçemizin mülki amirlerini de gençlerimize destekte bulunmaları, daha iyi şartlarda spor yapmaları adına çağrıda bulunuyoruz. Nüfusu 800 Bini aşmış bir ilçede bizler de üzerimize düşen görevleri yerine getirerek gençlerimize sahip çıkacağız.” diye konuştu.

Bu haber 984 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3663
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku