Reklam
Reklam
Reklam
-
Akörenspor’da hoca belirsizliği sürüyor

Akörenspor’da hoca belirsizliği sürüyor


Eklenme Tarihi : 9-1-2017
Akörenspor’da hoca belirsizliği sürüyor

Akörenspor’da hoca belirsizliği sürüyor

İstanbul 2. Amatör Ligin Silivri Temsilcilerinden Akörenspor’da hoca konusunun tam netleşmediği Kulüp İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Samet Kepçeli tarafından belirtildi.

Yeni sezon öncesinde iyi bir takım kurma peşinde olan Akörenspor’da Futbol Şube Sorumlusu Samet Kepçeli yaptığı açıklamasında; “Bizim için hoca konusu tam netleşmemiştir. Net olan tek bir konu var o da geçen sene çalıştığımız hoca ile yeni sezonda çalışmayacağımızdır. Yeni sezon öncesinde eski takım arkadaşlarımız ile yeni bir görüşme yapacağız ve bu görüşmenin ardından takımı oluşturma yoluna gideceğiz.

Hoca konusu kesin değil

Yeni sezon için hoca konusunda bir karara varmış değiliz. Tek net olan ise geçen senelerde çalıştığımız isimlerle tekrar yola devam etmeyecek olmamızdır. Takımı çalıştıracak olan hocamızın netliği ise önümüzdeki günlerde belirlenecektir” dedi.

 

Bu haber 1368 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1201
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku