Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor’da Transfere Hasan Akgün ayarı

Tepecikspor’da Transfere Hasan Akgün ayarı


Eklenme Tarihi : 11-1-2017
Tepecikspor’da Transfere Hasan Akgün ayarı

Tepecikspor’da Transfere Hasan Akgün ayarı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’da ligin ikinci yarısı için yapılan çalışmaların meyveleri alınmaya başlandı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün katkılarıyla takıma yapılan transferlerin kaliteli isimlerden oluşması, taraftarları heyecanlandırdı. Takıma yeni katılan oyuncuları camiaya kazandırılmasında başrol oynadığı söylenen Dr. Akgün’ün, büyük fedakarlık yaptığını Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Mehmet Eyüboğlu açıkladı. Bir iki oyuncu ile daha görüşmelerin yapıldığı ve bu transferleri de birkaç gün içerisinde Büyükçekmece Belediye başkanı Dr. Hasan Akgün’ün katkılarıyla sonlandıracaklarını söyleyen Eyüboğlu, ligin ikinci yarısında herkesin Başkan Dr. Hasan Akgün’ün katkılarıyla çok kaliteli bir Büyükçekmece Tepecikspor izleyeceğini söyledi. Mehmet Eyüboğlu, bunun dışında bir tek eksiklerinin kaldığını onunda yapımı merakla beklenen Tribünler olduğunu söyledi.

Transferlerimiz son dakikaya kadar sürecek

Ligin ikinci yarısında ligde kalma adına zorlu bir sınav vereceklerini söyleyen Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Vekili Mehmet Eyüboğlu, “Öncelikle ligin ikinci yarısı için yaptığımız araştırmalar neticesinde takıma katkı sunacağına inandığımız oyuncuları tesislerimize davet ederek kendileriyle anlaşma zeminleri aradık. Birçok oyuncu ile görüştük ve bize faydalı olacağına inandığımız oyuncularla sözleşme imzaladık. Bu transferlerin gerçekleşmesinde en büyük payın Büyükçekmece belediye Başkanımız sayın Dr. Hasan Akgün’e ait olduğ4unu buradan belirtmek istiyorum. Birkaç yeni oyuncu ile de görüşmelerimiz devam ediyor. O isimleri de Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün’ün katkılarıyla takıma kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kendisi camiamıza göstermiş olduğu yakınlıkla taraftarlarımızı da mutlu etmiştir. Bugün itibarı ile artık son transferlerimizle birlikte bir eksiğimiz daha kaldı. O da stadın tribünlerin tamamlanmasıdır. Onu da hayata geçirdiğimizde artık hiçbir eksiği olmayan liglerde başarılı neticeler alarak boy gösteren bir Büyükçekmece Tepecikspor olacaktır. Büyükçekmece Tepecikspor camiası adına katkılarından dolayı Başkanımız Dr. Hasan Akgün’e teşekkürlerimizi iletiyorum. İnşallah ligin ikinci yarısında fırtına gibi esen bir Büyükçekmece Tepecikspor’u hep birlikte izleme imkanı bulacağız” şeklinde konuştu.

Bu haber 1322 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7491
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku