Reklam
Reklam
Reklam
-
Kasaba, “Düzcespor’lu taraftarlarla sorunumuz yok”

Kasaba, “Düzcespor’lu taraftarlarla sorunumuz yok”


Eklenme Tarihi : 17-1-2017
Kasaba, “Düzcespor’lu taraftarlarla sorunumuz yok”

Kasaba, “Düzcespor’lu taraftarlarla sorunumuz yok”

Silivrispor’un resmi taraftar gurubu olan Kasaba sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir açıklama ile Düzcespor maçında yaşanan olaylara değinerek; “Düzcespor taraftarı bizim kardeşimizdir” dedi.

Hafta sonu oynanan ve doksan dakikası iyi bir mücadeleye sahne olan maç 0-0 berabere tamamlanmasının ardından saha içinde yaşanan olaylarla ilgili bir açıklamada Kasaba’dan geldi. Kasaba Genç Taraftarları resmi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada; “15.01.2017 tarihinde Silivri Arenada oynanan Silivri’miz ve Düzcespor maçı dostane bir şekilde başlayıp aynı şekilde devam etmiştir. Rakip takım taraftarlarının yakın zamanda kaybettiğimiz Reisimiz, rahmetli Ahmet Nedim Bozdağ abimiz için tribünümüze kadar gelip çiçek verip başsağlığı dilemesi tribünlerimizce çok hoş karşılanmıştır. Ancak ilerleyen dakikalarda rakip takım hocasının tahriklerine kapılan bazı taraftarlarımız maalesef ki onların istediklerini yapmasına yardımcı olmuşlardır. Düzcesporlu hiç bir taraftarla, biz Kasaba Genç Taraftarlar olarak sorunumuz yoktur” denildi.

Bu haber 1581 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10932
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku