Reklam
Reklam
Reklam
-
Alibeyspor’un Hocaları belirlendi

Alibeyspor’un Hocaları belirlendi


Eklenme Tarihi : 3-8-2017
Alibeyspor’un Hocaları belirlendi

Alibeyspor’un Hocaları belirlendi

Silivri’nin en köklü kulüplerinden olan Alibeyspor’da A Takım Antrenörü ve altyapı hocaları belirlendi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre yeni sezonda A Takımı Antrenör İbrahim Eğin’in çalıştıracağı, Altyapılardan ise tek sorumlu Uğur Alper olduğu söylendi.

Birinci Amatör Ligin Silivri Temsilcilerinden Alibeyspor’da takımı yeni sezonda çalıştıracak hocalar belirlendi. Kulüp Başkanı Ali Tonta önceki akşam yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamasında konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı, “Yeni sezonda A Takımımızın başarısı için çalışacak olan hocamız İbrahim Eğin olmuştur. İbrahim Eğin konusunda hiçbir tereddüt göstermeden kararımızı çok kolay verdik. İbrahim Eğin hocamızın altyapılarda gösterdiği başarıların A Takımda da devam edeceğine inanıyoruz. İbrahim Eğin’den boşalan altyapılara ise ilçemizin bir başka değerli eğitimcisi Uğur Alper hocamızı tüm altyapılardan tek sorumlu olarak takımın başına getirdik. İnanıyoruz ki her iki hocamız da aldıkları görevlerde başarılı olacaklardır. Görevlerinde başarılar dilerim. Biz yönetim olarak her zaman onlarla beraberin” dedi.

Bu haber 1283 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5602
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku