Reklam
Reklam
Reklam
-
Gülbaran; Gerçek Vefa’lılar destek olmalı

Gülbaran; Gerçek Vefa’lılar destek olmalı


Eklenme Tarihi : 6-9-2017
Gülbaran; Gerçek Vefa’lılar destek olmalı

Gülbaran; Gerçek Vefa’lılar destek olmalı

Vefa Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran bugün yapılan sezon açılışından sonra yaptığı açıklamada çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini, öncelikli amaçlarının Bölgesel Amatör Lige yükselmek olduğunu söyledi. Gülbaran “İyi bir kamp dönemi geçirdik. Şu anda Süper Amatör Kümenin üzerinde bir takım kurduk. Hedef büyük ama grubumuzdaki takımları da bilmiyoruz. Biz BAL Ligi takımı yaptık. Öncelikle şampiyon yapalım ondan sonra ne olacak bilmiyorum.” Diye konuştu. Vefa camiasından takıma sahip çıkmasını, maddi olarak yanlarında olmasını isteyen Gülbaran “Daha önce bahsetmiş olduğumuz ekonomik sorunlar yeniden başladı. Birkaç arkadaşla bu işi götürüyoruz. Vefalı arkadaşlar destek vermezse yine aynı şey olacak. Bu takıma maddi destek vermeleri lazım.” Diye konuştu.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Gülbaran “Transfer şu an açık. Takımın durumuna göre belki takviye yapabiliriz. Şu an için sezon sonuna kadar ortaya koyduğumuz bütçe 700 Milyar. Ancak bu bütçelerle Bölgesel Amatör Lige çıktığımızda 2 trilyon bütçesi olan belediye takımlarıyla baş edemeyiz.” İfadesini kullandı.

Bu haber 953 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1227
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku