Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 7-9-2017
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

İstanbul Süper Amatör Lig’de 2017-2018 Futbol Sezonu 9 ve 10 Eylül Cumartesi ve Pazar günü çeşitli statlarda oynanacak olan müsabakalarla start alıyor. Yeni sezonun ilk hafta maçları aşağıdaki gibi şekillendi.

9 EYLÜL CUMARTESİ

1. Grup
15.00 Leventspor - Adıyamanspor (Çilekli)
17.00 Yenibosnaspor - Davutpaşaspor (İl Özel İdare)
17.00 Güngörenspor - Başakşehirspor (Bakırköy 1)
17.00 Bafraspor - Dudulluspor (Bayrampaşa Bld)
17.00 Albayrakspor - Çubukluspor (Albayrak)

3. Grup
15.00 Beşyüzevlerspor - Yıldırım Bosnaspor (İBB Bayrampaşa)
17.00 Kayaşehirspor - Çapaspor (Erdem Özçelik)
17.00 Gültepe Gözgençlik - Yeniçarşıspor (Sefaköy Kartal)
17.00 Ortaköyspor - Soğuksuspor (Çilekli)
17.00 Dolayobaspor - Arnavutköy Bld (Dolayoba)

5. Grup
17.00 Kocasinanspor - Mahmutbeyspor (Kocasinan)
17.00 Kilyosspor - Merkezefendispor (Kilyos)
17.00 Kavacıkspor - Siirt Yavuzselim (Kavacık)
17.00 Bostancıspor - Teraziderespor (Başıbüyük)
17.00 Kurtköyspor - Kanaryaspor (Çamlık)

7. Grup
17.00 Avcılar Bld - Kartal Bld (Avcılar Atatürk)
17.00 Şafakspor - Akatlarspor (Rami)
17.00 Hasköyspor - Gazi Mahallesi SK (Beyoğlu)
17.00 Bağlarbaşı - Vefaspor (Yenisahra)
17.00 Kaynarcaspor - Yahya Kemalspor (Kaynarca)

9. Grup
15.00 Fikirtepe Dumlupınar - Pazariçi Köprülü (Yenisahra)
17.00 Malatyaspor - Araphanspor (Namık Sevik)
17.00 Altıntepsispor - Bakırköyspor (İBB Bayrampaşa)
17.00 Zara Ekinlispor - İFA (Zara Ekinli)
17.00 Kemahspor - İkitelli Köyiçi SK (Selimiye)

10 EYLÜL PAZAR

2. Grup
15.00 Zeytunburnu 1957 - Ayazağaspor (Merkezefendi)
17.00 Sekbanlar SK - Kuştepespor (İBB Bayrampaşa)
17.00 Okspor - 1877 Alemdağspor (Beyoğlu)
17.00 Dikilitaşspor - Yeşil Esenyurtspor (Fulya)
17.00 Kartalgücü - Topkapıspor (Yunus)

4. Grup
15.00 İstanbulspor - Küçükyalı Yelken (Metin Oktay)
17.00 Büyükçekmece Bld - Ramispor (Büyükçekmece)
17.00 GOP Yeniköyspor - Karabekirspor (Terkos)
17.00 Küçükköyspor - Nişantaşı (Ramazan Süt)
17.00 Barbarosspor - Başakşehir Kartal (Selimiye)

6. Grup
17.00 İstiklalspor - Yıldıztabyaspor (Bakırköy 1)
17.00 Kadırgaspor - Mesudiyespor (Namık Sevik)
17.00 İstGüngören - Tunaspor (Yahya Baş)
17.00 Pendik Kavakpınarspor - Mustafakemalpaşa (Kaynarca)
17.00 Topçularspor - Bağcılar Güneşlispor (RAmi) 0-3 h

8. Grup
17.00 Kestanelikspor - Ömerli Köyü SK (Çatalca)
17.00 Küçükçekmece İY - Kağıthanespor (Metin Oktay)
17.00 Irmakspor - Paşabahçespor (Merkezefendi)
17.00 Kartaltepespor - Yedikulespor (Bayrampaşa Bld)
17.00 Çamolukspor - Çayırbaşıspor (Başıbüyük)

 

Bu haber 765 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9198
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.236.246.85)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku