Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 15-9-2017
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

16 Eylül Cumartesi

2.GRUP 
16:30 Kuştepe - Zeytinburnu 1957 (Nurtepe Stadı)
16:30 1877 Alemdağ - Sultanbeyli (Sarıgazi Stadı)
16:30 Y. Esenyurt - Kulaksız Okspor (Büyükçekmece Stadı)
16:30 Topkapı - Dikilitaş (Mimar Sinan Stadı)
16:30 Ayazağa – Kartalgücü (Ayazağa Atatürk Stadı)
00:00 Sekbanlar BAY

4.GRUP
16:30 Karabekir - Beykoz 1908 (Ümraniye Bld. Suni)
16:30 Rami – İstanbulspor (Rami Stadı)
16:30 Nişantaşı - GOP Yeniköy (Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Başakşehir Kartal – Küçükköy (Cebeci Stadı)
16:30 Küçükyalı Yelken – Barbaros (Başıbüyük Stadı)
00:00 Büyükçekmece Bld. BAY

6.GRUP
16:30 Tuna – Kadırga (Bayrampaşa Bld Stadı)
16:30 M.K. Paşa – Çeliktepe (Metin Oktay Stadı)
16:30 Yıldıztabya - Pendik Kavakpınar (Yıldıztabya Stadı)
16:30 Bağcılar Güneşli - Osmaniye İstiklal (Mahmutbey Stadı)
16:30 İst. Mesudiye - Topçular (H)
00:00 İstanbul Güngören BAY

8.GRUP
16:30 Ömerli Köyü – Irmak (Hadımköy Stadı)
16:30 Kağıthane - Cevizli Anadolu (Hasbahçe Stadı)
16:30 Paşabahçe - A. Çamoluk (Paşabahçe Stadı)
16:30 Yedikule - K. Çekmece İ.Y. (Namık Sevik Stadı)
16:30 Çayırbaşı – Kartaltepe (Çayırbaşı Stadı)
00:00 Kestanelik BAY


17 Eylül Pazar

1.GRUP
16:30 Çubuklu-İst. Bafra (Paşabahçe)
16:30 Başakşehir-Albayrak (Erdem Özçelik)
16:30 Davutpaşa-Levent (Namık Sevik)
16:30 Dudullu-Gültepe (Dudullu)
16:30 Es. Adıyaman-Güngören (Cebeci)
00:00 Yenibosna BAY

3.GRUP 
14:30 Çapa - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik)
14:30 Soğuksu - İst. Kayaşehir (Paşabahçe)
14:30 Yıldırımbosna – Ortaköy (B.Paşa Bld)
15:00 Arnavutköy Bld – Beşyüzevler (Bolluca)
16:30 B. Yeniçarşı - B.İstoç (Beyoğlu)
00:00 Dolayoba BAY

5.GRUP
16:30 Kanarya – Kavacık (Kanarya)
16:30 Mahmutbey - S.Uzundere (Mahmutbey)
16:30 Merkezefendi – Kocasinan (M.Efendi)
16:30 Terazidere – Kilyos (B.Paşa Bld)
16:30 Siirt İst. Y.S – Bostancı (Mimar Sinan)
00:00 Kurtköy BAY

7.GRUP
12:30 Vefa – Ortaçeşme (Vefa)
16:30 Yahya Kemal – Hasköy (Yahya Kemal)
16:30 Kartal Bld – Bağlarbaşı (Kartal Yunus)
16:30 Akatlar - Avcılar Bld (Çilekli)
16:30 Gazi Mah – Şafak (Gazi Mahallesi)
00:00 Kaynarca BAY

9.GRUP
14:30 B. İkitelli - Zara Ekinli (Ş.Erdem Özçelik)
16:30 Bakırköy - İst. Malatya (Bakırköy 1 nolu)
16:30 P. Köprülü - B. Altıntepsi (Yıldıztabya)
16:30 Araphan – Kemah (Ortaçeşme)
16:30 İFA - F. Dumlupınar (İFA)

Bu haber 669 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5141
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.20.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku