Reklam
Reklam
Reklam
-
TFF 3. Lig Haftalık Maç Programı

TFF 3. Lig Haftalık Maç Programı


Eklenme Tarihi : 26-9-2017
TFF 3. Lig Haftalık Maç Programı

TFF 3. Lig Haftalık Maç Programı

TFF 3. Lig 1. Grup 27 ve 28 Eylül Çarşamba-Perşembe Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

27.09.2017
13:30

ERBAA İLÇE

ERBAASPOR

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

27.09.2017
15:00

VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK

OFSPOR A.Ş.

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

27.09.2017
15:30

CEBECİ İNÖNÜ

Y.ALTINDAĞ BELEDİYE

BERGAMA BELEDİYESPOR

27.09.2017
15:30

DÜZCE 18 TEMMUZ

DÜZCESPOR

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

27.09.2017
15:30

ERZİN İLÇE STADI

ERZİN BELEDİYESPOR

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

27.09.2017
16:00

YALOVA ATATÜRK

ORHANGAZİ BELEDİYE

ÇATALCA SPOR

27.09.2017
16:00

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

KEMERSPOR 2003

BAYRAMPAŞA

27.09.2017
19:00

18 MART

ÇANAKKALE DARDANEL SK

KOZAN BELEDİYESPOR

28.09.2017
15:00

BİNGÖL ŞEHİR

12 BİNGÖL SPOR

YOMRASPOR

TFF 3. Lig 2. Grup 27 ve 28 Eylül Çarşamba-Perşembe Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

27.09.2017
15:00

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

ERGENE VELİMEŞE SPOR

27.09.2017
16:00

TİRE 4 EYLÜL

TİRE 1922 SPOR

PAZARSPOR

27.09.2017
16:00

GÖLCÜK ŞEHİR

GÖLCÜKSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

27.09.2017
16:00

ESENLER STADI

EROKSPOR A.Ş.

KAYSERİ ERCİYESSPOR

27.09.2017
16:00

MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ

YEŞİL BURSA A.Ş.

ANADOLU BAĞCILAR SPOR

27.09.2017
16:00

TURGUTLU 7 EYLÜL STADI

TURGUTLUSPOR

MUĞLASPOR

27.09.2017
19:00

VAN ATATÜRK

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

DARICA G.BİRLİĞİ

28.09.2017
15:00

AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI

1461 TRABZON

YENİ ORDUSPOR

28.09.2017
15:30

KIRIKHAN İLÇE

KIRIKHANSPOR

24 ERZİNCANSPOR

TFF3. Lig 3. Grup 27 ve 28 Eylül Çarşamba-Perşembe Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

27.09.2017
13:30

SULTANBEYLİ GÖLET

SULTANBEYLİ BELEDİYE

CİZRE SPOR

27.09.2017
15:00

SİVEREK

ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ

PAYASSPOR

27.09.2017
15:00

ARSİN İLÇE STADI

ARSİNSPOR

TARSUS İDMAN YURDU

27.09.2017
15:30

ANKARA OSTİM

ANKARA ADLİYE SPOR

B.İNŞ. DÜZYURTSPOR

27.09.2017
15:30

UŞAK 1 EYLÜL

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş

ELAZİZ BELEDİYESPOR

27.09.2017
16:00

GENERAL BASRİ SARAN

TEKİRDAĞSPOR

ÇORUM BELEDİYESPOR

27.09.2017
16:00

ADNAN MENDERES

AYDINSPOR 1923

KOCAELİSPOR

28.09.2017
15:30

7 OCAK STADI

OSMANİYESPOR F.K

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

28.09.2017
16:00

AVCILAR STADI

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

TFF 3. Lig 1. Grup 1 Ekim Pazar Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

01.10.2017
14:30

BAYBURT

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE

ERBAASPOR

01.10.2017
14:30

YOMRA İLÇE

YOMRASPOR

KEMERSPOR 2003

01.10.2017
14:30

BATMAN 16 MAYIS

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

DÜZCESPOR

01.10.2017
15:00

İSMET ATLI STADI

KOZAN BELEDİYESPOR

ALTINDAĞ BELEDİYESPOR

01.10.2017
15:30

BERGAMA 14 EYLÜL

BERGAMA BELEDİYESPOR

OFSPOR A.Ş.

01.10.2017
15:30

 ÇETİN EMEÇ

BAYRAMPAŞA

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

01.10.2017
15:30

VEFA

HALİDE EDİP ADIVARSPOR

12 BİNGÖL SPOR

01.10.2017
15:30

ZİYA ALTINOĞLU

ÇATALCA SPOR

ERZİN BELEDİYESPOR

01.10.2017
15:30

MÜMİN ÖZKASAP  

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

ÇANAKKALE DARDANEL SK

TFF 3. Lig 2. Grup 1 Ekim Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

01.10.2017
14:30

ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI

ANAGOLD24ERZİNCANSPOR

YEŞİL BURSA A.Ş.

01.10.2017
14:30

19 EYLÜL STADI

YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ

KIRIKHANSPOR

01.10.2017
14:30

PAZAR İLÇE

PAZARSPOR

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

01.10.2017
15:00

KAYSERİ ATATÜRK SPOR

KAYSERİ ERCİYESSPOR

GÖLCÜKSPOR

01.10.2017
15:00

TCDD ANKARA DEMİRSPOR

ANKARA DEMİRSPOR

TİRE 1922 SPOR

01.10.2017
15:30

LÜLEBURGAZ 8 KASIM

ERGENE VELİMEŞE SPOR

TURGUTLUSPOR

01.10.2017
15:30

MUĞLA ATATÜRK STD.

MUĞLASPOR

1461 TRABZON

01.10.2017
15:30

BAĞCILAR MAHMUTBEY

ANADOLU BAĞCILAR SPOR

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

01.10.2017
15:30

DARICA İLÇE

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

EROKSPOR A.Ş.

TFF 3. Lig 3. Grup 1 ve 2 Ekim Pazar ve Pazartesi Maç Programı

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

01.10.2017
14:30

AHMET SUAT ÖZYAZICI

BAYSAL İNŞ. DÜZYURTSPOR

SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

01.10.2017
14:30

CİZRE İLÇE

CİZRE SPOR

UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş

01.10.2017
15:00

DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU

ÇORUM BELEDİYESPOR

ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ

01.10.2017
15:00

PAYAS İLÇE STADI

PAYASSPOR

AYDINSPOR 1923

01.10.2017
15:30

KIZILCABÖLÜK SEMT

KIZILCABÖLÜKSPOR

ANKARA ADLİYE SPOR

01.10.2017
19:00

KARACABEY

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR

01.10.2017
19:00

İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ

KOCAELİSPOR

ARSİNSPOR

01.10.2017
19:00

TARSUS İLÇE

TARSUS İDMAN YURDU

OSMANİYESPOR F.K

02.10.2017
14:30

ELAZIĞ ATATÜRK

ELAZİZ BELEDİYESPOR

TEKİRDAĞSPOR

 

 

 

Bu haber 973 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3895
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.4.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku