Reklam
Reklam
Reklam
-
İmamoğlu Tebrik Etti Bereket Diledi

İmamoğlu Tebrik Etti Bereket Diledi


Eklenme Tarihi : 27-9-2017
İmamoğlu Tebrik Etti Bereket Diledi

İmamoğlu Tebrik Etti Bereket Diledi

Denizlerde av sezonunun açılmasının ardından Balıkçı Kenan’ı ziyaret ederek hac ibadetinden dolayı da tebrik eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni sezonda denizlerde bolluk ve bereket diledi

BEREKETLİ BİR SEZON OLSUN

Türkiye karasularında av sezonunun açılmasının ardından İstanbul’un ünlü balıkçısı Balıkçı Kenan’ı ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bolluk ve bereket içinde bir sezon diledi. Hac ibadetine gittiği kutsal topraklardan ibadetini tamamlayarak dönen Balıkçı Kenan Balcı’yı aynı zamanda tebrik eden Başkan Ekrem İmamoğlu, “Kenan beyi hac ibadetinden dolayı tebrik ediyorum. İbadeti kabul olsun. Bu yıl denizlerde av sezonu bayrama denk gelince sessizce başladı, umarım bereketli bir sezon olur. Balıkçı Kenan’ın şahsında tüm balıkçılara da; kazasız belasız bol kazançlı bereketli bir sezon diliyorum” dedi.

KUTSAL TOPRAKLARI ANLATTI

Hac ibadetini tamamlayıp dönmesinden dolayı kendisini ziyaret eden Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür eden Balıkçı Kenan Balcı ise, kutsal topraklarda yaşadıklarını anlatarak, hac ibadetinin kendisi için tarifsiz ve anlatılamaz bir duygu olduğunu ifade etti. Bu arada, Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve heyetine Balıkçı Kenan Yaşam Vadisi Tesislerini gezdiren Kenan Balcı, konuklarıyla birlikte çiğ balık tezgahında hatıra fotoğrafı çektirdi. Balıkçı Kenan Balcı, mevsimin balıkları hakkında konuklarına ayrıntılı olarak bilgi aktarırken, havaların serinlemesiyle denizlerde balık bolluğunun olacağının mesajını verdi.  

Bu haber 786 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1212
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku