Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör’de 4. Hafta maç Programı

Süper Amatör’de 4. Hafta maç Programı


Eklenme Tarihi : 29-9-2017
Süper Amatör’de 4. Hafta maç Programı

Süper Amatör’de 4. Hafta maç Programı

SAL, Süper Amatör Ligde 30 Eylül Cumartesi ve 1 Ekim Pazar günleri oynanacak 4. Hafta maçlarının programı açıklandı.

30 Eylül Cumartesi

2.GRUP
15:30 Kuştepe-Dikilitaş(Nurtepe)
15:30 Sekbanlar-Kartalgücü(Bayrampaşa İBB)
15:30 Yeşil Esenyurt- 1877 Alemdağ(Mimarsinan Baba Hakkı)
15:30 Topkapı-Sultanbeyli(Fatih Mimarsinan)
15:30 Ayazağa-Ok(Ayazağa Atatürk)

Zeytinburnu 1957 Bay

4.GRUP
15:30 Rami-Küçükköy(Rami)
15:30 Büyükçekmece Belediye-Barbaros(Büyükçekmece Belediye)
15:30 Nişantaşı-Karabekir(Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Başakşehir Kartal-Beykoz(Şehit Erdem Özçelik)
15:30 Küçükyalı Yelken-GOP Yeniköy(Başıbüyük)
İstanbulspor Bay

6.GRUP
15:30 Bayrampaşa Tuna-Osmaniye İstiklal (Bayrampaşa Belediye)
15:30 Yıldıztabya-M.K.Paşa(Yıldıztabya)
13:30 İstanbul Mesudiye-Pendik Kavakpınar (Paşabahçe)
15:30 Bağcılar Güneşli-Çeliktepe (Mahmutbey)
Kadırga Bay

8.GRUP
15:30 Ömerli-Kartaltepe(Hadımköy)
15:30 Kestanelik-Ataşehir Çamoluk(İzzettin)
15:30 Yedikule Kağıthane(Namık Sevik)
15:30 Çayırbaşı-Cevizli Anadolu(Çayırbaşı)
15:30 Paşabahçe-Küçükçekmece İ.Yurdu(Paşabahçe)
Irmakspor Bay

01 Ekim Pazar

1.GRUP
15:30 Davutpaşa-Albayrak(Namık Sevik)
15:30 Yenibosna-Güngören(Bahçelievler İl Özel İdare)
15:30 Çubuklu-Dudullu(Kavacık 15 Temmuz Şehitler)
13:30 Başakşehir-Gültepe(Şehit Erdem Özçelik)
15:30 Esentepe-Adıyaman-İstanbul Bafra(Zara Ekinli)
Levent Bay

3.GRUP
15:30 Arnavutköy Belediye-İstanbul Kayaşehir(Bolluca)
15:30 Çapa-Beyoğlu Yeniçarşı(Namık Sevik)
15:30 Dolayoba-Ortaköy(Dolayoba)
15:30 Soğuksu-Bağcılar İstoç(Paşabahçe)
15:30 Yıldırımbosna-Gültepe Özgençlik(Bayrampaşa Belediye)
Beşyüzevler Bay

5.GRUP
15:30 Kanarya-Kilyos(Kanarya)
15:30 Kurtköy-Bostancı(Pendik Çamlık)
15:30 Merkezefendi-Mahmutbey(Merkezefendi)
13:30 Terazidere-Sultanbeyli Uzundere(Bayrampaşa Belediye)
15:30 Siirt İstanbul Yavuz Selim-Kocasinan(Fatih Mimarsinan)
Kavacık Bay

7.GRUP
15:30 Yahya Kemal-Avcılar Belediye(Yahya Kemal)
15:30 Kaynarca-Şafak(Kaynarca)
15:30 İstanbul Kartal Belediye-Vefa(Kartal Yunus)
16:00 Akatlar-Ortaçeşme(Çilekli)
15:30 Gazi Mahallesi-Bağlarbaşı(Gazi Mahallesi)
Hasköy Bay

9.GRUP
15:30 İFA-İstanbul Malatya(İFA)
13:30 İkitelli Köyiçi SK-Bayrampaşa Altıntepsi(Şehit Erdem Özçelik)
15:30 Kemah-Fikirtepe Dumlupınar (Selimiye)
15:30 Pazariçi Köprülü-Bakırköy (Rami)
15:30 Araphan Zara Ekinli(Yıldıztabya)

 

Bu haber 634 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2121
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.228.42.25)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku