Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor Kulübünden Basın Açıklaması

Silivrispor Kulübünden Basın Açıklaması


Eklenme Tarihi : 29-9-2017
Silivrispor Kulübünden Basın Açıklaması

Silivrispor Kulübünden Basın Açıklaması

Geçtiğimiz hafta yaşanan Silivrispor Kulübü Yönetim Kurulu adına yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Kasaba Taraftar Grubunun Temsilcileri tarafından yapılan basın açıklamasını izledik, birkaç önemli hususla ilgili açıklama yapıp daha sonra geniş bir açıklama yapacağız. Bu grup yıllardır Silivrispor’un sözde taraftarları olduğunu iddia eden aslında basın açıklaması yaptıkları mekanlarında her türlü gayrimeşru olayların yaşandığı ve Silivri gençlerimizin bu mekanlarda kötü alışkanlıklara bulaştığı kamu oyunca bilinmektedir. Malum bu kişiler Silivrispor Kulübünden uzun yıllardır paralar alıp bu paralar karşılığında takımı destekleyen bir gruptur. Bu grup Bize, iç sahada ki her maç için 3.000,00-TL (ÜÇBİN), deplasmanda ki her maç için 4.000,00-TL (DÖRTBİN), deplasmanlara otobüs ve her maç için yüzlerce bilet talepleri ile gelmişlerdir. Bugün basın açıklaması yapan taraftar grubu Başkanı kendisi ile yapılan özel bir görüşmede diyor ki; benden değil (ismin açıklanmadığı) kişiden özür dilesinler. Demek ki bu (ismin açıklanmadığı) kişi ya haberi olmadan bu grup tarafından kullanılıyor ya da bunları yönlendiriyor. Şimdi çıksın bu kişinin kim olduğunu taraftar Başkanı açıklasın.

Ayrıca; maç sonrası yaşanan olaylardan sonra kimlerle nerede toplantı yaptıklarını ve kimlerden akıl aldıklarını da açıklasınlar.

Şimdi değerli Kamuoyuna sormak istiyoruz;

Sizce Kulübü Temsil eden bizler her türlü gayrimeşru olaylara bulaşmış olan ve Silivri’nin gençliğine kötü alışkanlıklar edindiren bu grup karşısında Dik mi Duralım? yoksa Omurgasız mı olalım? Herkes şunu iyi bilsin ki; biz Silivrispor’u bu kan emicilerden kurtarmadan bu görevi bırakmayacağız. Buradan tüm Silivri’li Anne ve Babalara sesleniyoruz, Dikkat edin çocuklarımızı kötü alışkanlık edinebileceği malum yerlerden uzak tutun. Biz kimseden korkmadan çekinmeden Silivri için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.

SİLİVRİSPOR YÖNETİM KURULU 

Bu haber 1068 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4463
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.220.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku