Reklam
Reklam
Reklam
-
Arayı Gülbaran buldu

Arayı Gülbaran buldu


Eklenme Tarihi : 30-9-2017
Arayı Gülbaran buldu

Arayı Gülbaran buldu

Süper Amatör Lig 7.Grup ekiplerinden Vefa’da, geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Kulübün Teknik Direktörlerinden Nejat Barut, Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran’ın çabaları sonucunda takıma yeniden geri döndü.

Sezona iki teknik adam ile başlayan Vefa’da Adnan Keskin görevine devam ederken, Nejat Barut Almanya’da Doktorluk yapan oğlunun özel işleri nedeniyle Kulüpten izin almış ve takımdan ayrılmıştı. Geçtiğimiz hafta yeşil-beyazlıların yönetim kurulu toplantısının birinci gündem maddesi olan bu gelişmeden rahatsız olan Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, takıma dün verilen yemekte iki teknik adamı bir araya getirdi ve krizi çözdü.

“Ben, ikisinin de Mesut abisiyim”
Nejat Barut’un bugün takımla yeniden çalışmalara başladığı öğrenilirken, konuyla ilgili konuşan Vefa Başkanı Mesut Gülbaran, “Adnan Keskin bizim Hocamızdır. Ben ve Yönetim Kurulumuz Adnan Keskin’e çok güveniyoruz ve bizi başarıya ulaştıracağına gönülden inanıyoruz. Öte yandan Nejat Barut da formamızı Profesyonel Liglerde başarıyla taşımış kıymetli bir sporcumuzdur ve bugün için takımımızın Teknik kadrosunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Biz sezon öncesinde görev tanımı yapmadık, kendi aralarında anlaştılar. İkisinden de vazgeçmemiz mümkün değildir. Birlikte görev yapacaklar ve Vefa için hizmete devam edecekler. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bugünlerde ayrılıklara hazır değiliz. Önümüzde zorlu maçlar var. Adnan ve Nejat Hocanın durumu beni çok üzüyordu, dün çok sevindim. Ben Kulüp Başkanlığının yanı sıra ikisinin de Mesut ağabeyiyim. Dün beni çok sevindirdiler. Bundan sonra her şey daha güzel olacak” dedi.

 

Bu haber 799 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10727
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku