Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Ligde Haftanın Maç Programı

Süper Amatör Ligde Haftanın Maç Programı


Eklenme Tarihi : 7-10-2017
Süper Amatör Ligde Haftanın Maç Programı

Süper Amatör Ligde Haftanın Maç Programı

İstanbul (SAL), Süper Amatör Ligde 5.Hafta programı açıklandı. 9 Grupta toplam 44 müsabaka oynanacak. Karşılaşmaların oynanacağı Stat, tarih ve saatleri aşağıdaki gibi belirlendi.

07 Ekim 2017 Cumartesi

1.GRUP
14:30 Dudulluspor - Başakşehirspor (Dudullu)
15:00 Güngörenspor - Leventspor (Gazi Mahallesi)
15:00 Albayrakspor - Yenibosnaspor  (Albayrak Çim)
15:00 İstanbul Bafraspor - Davutpaşaspor (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Gültepespor - Esentepe Adıyamanspor (Seyrantepe)

3.GRUP
15:00 İstanbul Kayaşehirspor - Dolayobaspor (Şehit Erdem Özçelik)
15:00 Gültepe Özgençlikspor - Arnavutköy Belediye (Sefaköy Kartal) 
15:00 Bağcılar İSTOÇ SK - Yıldırım Bosnaspor (Albayrak Suni Çim)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Soğuksuspor (Beyoğlu)
16:00 Ortaköyspor - Beşyüzevlerspor (Çilekli)

5.GRUP
11:00 Bostancıspor - Kavacıkspor (Yeni Sahra)
15:00 Kilyosspor - Kurtköyspor (Çayırbaşı)
15:00 Kocasinanspor - Kanaryaspor (Kocasinan)
15:00 Mahmutbeyspor - Teraziderespor (İFA)
16:00 S.Beyli Uzundere - Siirt İst.Y.Selim (S.Beyli 75.Yıl)

7.GRUP
13:00 Bağlarbaşıspor - Yahya Kemal (Yeni Sahra)
15:00 Şafakspor - Hasköyspor (Rami)
15:00 Avcılar Belediyespor - Kaynarcaspor (Çavuşbaşı)
15:00 Ortaçeşmespor - Gazi Mahallesi (Ortaçeşme)
15:00 Vefaspor - Akatlarspor (Namık Sevik)

9.GRUP
13:00 İst.Malatyaspor – B.Şehir İkitelli Köyiçi (Namık Sevik)
13:00 Pazariçi Köprülüspor - Araphanspor (Rami)
15:00 Fikirtepe Dumlupınarspor - Zara Ekinlispor (Yeni Sahra) 
15:00 Altıntepsi Makelspor – İst.Kemahspor (B.Paşa İBB )
15:00 Bakırköyspor - İFA Spor (Bakırköy Bld. 1.No)

08 Ekim 2017 Pazar

2.GRUP
11:30 Kulaksız Okspor - Kuştepespor (Beyoğlu)
13:00 Kartalgücü - Zeytinburnu 1957 (Kartal Yunus)
15:00 Sultanbeylispor - Ayazağaspor (Sultanbeyli Belediye)
15:00 1877 Alemdağspor - Topkapıspor (Sarıgazi)
16:00 Dikilitaşspor - Sekbanlar SK (Çilekli)

4.GRUP
15:00 Küçükköy - Büyükçekmece Bld. (K.Köy Ramazan Süt)
15:00 1924 Yeniköyspor - Ramispor (Terkos)
15:00 Beykoz - Küçükyalı Yelkenspor )Paşabahçe)
15:30 Barbarosspor - İstanbulspor Kulübü (Selimiye)
15:30 Karabekirspor – B.Şehir Kartalspor (Ümraniye Bld. Suni Çim)

6.GRUP
15:00 İstiklalspor - İstanbul Güngörenspor (Bakırköy Bld 1.No)
15:00 Pendik Kavakpınarspor - Tunaspor (Kaynarca)
15:00 Çeliktepespor - İstanbul Mesudiyespor (Seyrantepe)
15:00 M.Kemalpaşaspor - Bağcılar Güneşlispor (Avcılar Atatürk)

8.GRUP
13:00 Ataşehir Çamolukspor - Irmakspor (Başıbüyük)
15:00 Kartaltepespor - Kestanelikspor (B.Paşa Bld.)
15:00 Cevizli Anadoluspor - Paşabahçespor (Kartal Yunus)
15:00 Kağıthanespor - Çayırbaşıspor (Nurtepe)
16:30 Küçükçekmece İ.Yurdu - Ömerlispor(Halkalı Etap)

 

Bu haber 738 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10840
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.91.41.87)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku