Reklam
Reklam
Reklam
-
Balıkçı Kenan’dan Gürpınarspor’a Balık ziyafeti

Balıkçı Kenan’dan Gürpınarspor’a Balık ziyafeti


Eklenme Tarihi : 14-10-2017
Balıkçı Kenan’dan Gürpınarspor’a Balık ziyafeti

Balıkçı Kenan’dan Gürpınarspor’a Balık ziyafeti

Sporun ve sporcunun dostu Balıkçı Kenan dün akşam Beylikdüzü Yeşilvadi Tesisleri’nde Gürpınarspor teknik heyetini ve futbolcularını misafir etti. Yeşil Beyazlı oyunculara ve  teknik kadroya balıkları kendi elleriyle servis yaparak kendi elleriyle yediren Kenan Balcı örnek bir ev sahipliğine imza attı. Yeşil Beyazlı oyuncuların  da yemek boyunca oldukça neşeli oldukları, Kenan Balcı’nın sıcak yaklaşımı ve samimi tavırları nedeniyle keyifli oldukları gözlendi. Gürpınarspor Teknik Direktörü Refik Yazıcı ve Hüseyin Poyraz da yaptığı  jest için Kenan Balcı’ya teşekkür ederek aynı desteğini sezon sonuna kadar arkalarında hissetmek istediklerini söyledi. Ziyafetin ardından sporculara ve teknik heyete Balık Müzesini gezdiren Balcı burada hem futbolcularla hem de teknik heyetle bol bol fotoğraf çektirdi.

“GÜRPINARSPOR’DAN BU  SEZON ÇOK ÜMİTLİYİM”

Ziyafet sonrası gazetemize konuşan Balıkçı Kenan Gürpınarspor’dan bu sene umutlu olduğunu söyledi. Balcı “Gençler gerçekten zımba gibi. Hocalarımız ve futbolcularımız tam bir aile havası içinde hareket ediyorlar. Gürpınarspor’dan bu sezon çok ümitliyim.” Dedi.

Bu haber 1079 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5570
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku