Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Ağrıspor’dan Eleşkirtspor’a büyük destek

İstanbul Ağrıspor’dan Eleşkirtspor’a büyük destek


Eklenme Tarihi : 24-10-2017
İstanbul Ağrıspor’dan Eleşkirtspor’a büyük destek

İstanbul Ağrıspor’dan Eleşkirtspor’a büyük destek

İstanbul Birinci Amatör ligde mücadele eden İstanbul Ağrıspor Kulübünden Ağrı Amatör ligde mücadele eden Eleşkirt Birlikspor kulübüne malzeme desteği yapıldı. Yapılan destekle alakalı olarak İstanbul Ağrıspor Kulüp başkanı Mehmet Latif Yaşlı yaptığı açıklamada şunları söyledi, “İstanbul’da Amatör ligde mücadele ediyoruz. Ağrı ilimizin ismini en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda ilimizde amatör oynayan kulüplerimize de elimizden gelen desteği vermeye gayret gösteriyoruz. Uzun bir aradan sonra Eleşkirt İlçemizin yeniden liglere katılım sağladığını öğrendik. Yöneticileriyle irtibata girerek kendilerine Bir Takım Forma ve Bir Takım Eşofman takımı gönderdik. Umarım bu çam sakızı çoban armağanı yardım ile İlçedeki gençlere faydamız olmuştur. Eleşkirt Birlikspor kulübüne başarılar dilerim ‘’dedi.

Yazar; Bizleri hatırlamaları gurur vericidir

Bizim Kasap Şarküteri iş yeri sahibi aynı zamanda Eleşkirt Birlikspor Kulübü Başkanı Necdet Yazar, yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi, “Eleşkirt İlçemizde gençlerimiz sosyal faaliyetlerde bulunmak adına İlçemizde gençleri seven, İlçeyi seven birbirinden değerli yöneticilerimizle bir araya geldik. Eleşkirt Birlikspor’u yeniden canlandırdık. Tabi  Futbol piyasası desteklerle ve Sponsorların sayılarının artmasıyla başarıya ulaştırır. Bu anlamda İstanbul’dan Ağrı’ya Eleşkirt ilçemize destek olan İstanbul Ağrıspor Kulübü Başkanı Mehmet Latif Yaşlı başta olmak üzere emeği geçen destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi.

Işık; Desteği olanlara teşekkür ediyoruz

Köroğlu Halı Saha ve Spor Tesisleri sahibi aynı zamanda Eleşkirt Birlikspor Başkan Yardımcısı İlhan Işık’ta bu konu üzerine bir açıklama yaptı, “Takımıza forma ve eşofman desteğinde bulunan  İstanbul Ağrıspor Kulübüne ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Umarım İlimizin ismini temsil eden bu güzel kulübümüzün bu nazik davranışları Eleşkirt’li  iş adamlarımıza örnek teşkil eder. Bizim amacımız sadece ilçe gençliğimize faydalı olmak. Bunun için mücadele ediyoruz.  Başta Kulüp Başkanı Mehmet Latif Yaşlı olmak üzere İstanbul Ağrıspor Külümüze ve yöneticilerine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 1282 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6293
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.209.104.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku