Reklam
Reklam
Reklam
-
Mustafa Dalcı, Tepecikspor’da

Mustafa Dalcı, Tepecikspor’da


Eklenme Tarihi : 24-10-2017
Mustafa Dalcı, Tepecikspor’da

Mustafa Dalcı, Tepecikspor’da

Büyükçekmece Tepecikspor’da Sportif Direktörlüğe, uzun yıllar İstanbulspor’da görev yapan ve bu camianın başarısı için elinden gelen çabayı gösteren, takımın TFF 2. Lige çıkmasında Teknik Direktör Bülent Demirkanlı ile birlikte pay sahibi olan Mustafa Dalcı’nın yeni adresi ligde zor günler geçiren Büyükçekmece Tepecikspor oldu. Geçtiğimiz sezon Kahramanmaraşspor ve sezon başında Bugsaşspor’da görev yapan Başarılı Sportif Direktör Mustafa Dalcı, aynı başarılarını yeşil-beyazlı kulüpte tekrarlamak ve bu camiaya uzun yıllar hizmet vermek için yeşil-beyazlı kulüp ile anlaştığını söyledi. Kulübe tek yetkili olarak getirilen Sportif Direktör Mustafa Dalcı, Kulüp Yönetiminin tam desteğini arkasına alarak Büyükçekmece Tepecikspor’da görevine başlamış oldu. Dalcı, takımın ilerisi için iyi bir yer tutabilmesi adına üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için çaba göstereceğini söyledi. Teknik direktör Bülent Demirkanlı ile birlikte el ele vererek takımın çıkışa geçmesini sağlayacağını söyleyen Mustafa Dalcı, işlerinin o kadar kolay olmadığını fakat kendisinin ve Teknik Direktör Bülent Demirkanlı’nın zoru sevdiğini, Yönetim, futbolcu, taraftar, birlik ve beraberlik hatta yardımlaşma ile takımı istenilen yere taşımak için çaba sarf edeceklerini söyledi. Başarısızlığın kitaplarında yazmadığını söyleyen Dalcı, takımın küme düşeceğini söyleyenlere gerekli cevabı alacakları en iyi neticelerle vereceklerini söyledi.

Dalcı, İddialı konuştu

Takımla anlaşmasının ardından sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Sportif Direktör Mustafa Dalcı, şunları söyledi, “Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Herkes bu takımı küme düştü gözüyle bakıyor. Bende iddia ediyorum ligin ikinci yarısında bu takımı Play-Off’un içine atarak büyük bir iş başarmış olacağız ve bu küme düştü diyenler o zaman neler konuşacak merak ediyorum. Bugün için artık bu söylemleri bir kenara bırakıp bu takımı düştüğü zor girdaptan nasıl kurtarırız onun planlarını yapmalıyız. Büyükçekmece Tepecikspor’un iyi bir kadrosu var ve bu kadroyu en iyi şekilde nasıl kullanırız onun planlamasını yapacağız. Devre arasına kadar takımı en iyi yere taşıyıp devre arası eksik bölgeleri güçlendirerek ikinci devrede bambaşka bir Tepecikspor izlettirmek için mücadele edeceğimizi göstereceğiz. Ben kendi adıma bu takımın bırakın küme düşmemeye oynamasını, üst sıraları nasıl zorlayacak o hale getireceğimize herkesin inanması gerektiğini düşünüyorum. O zaman da gelecek ve buradan söylentilerin asılsız olduğunu herkese göstermiş olacağız. Teknik Direktör Bülent Demirkanlı ve ekibi ile ben uzun yıllar çalıştım ve nasıl bir yol haritası çizeceğimizi kendisine de anlattım. Beni yakından tanıyan biri ile çalışmak da ayrıca bizim için büyük bir avantaj olacağını düşünüyorum. Büyükçekmece Tepecikspor, kurumsal bir yapı için kolları sıvamıştır ve bunun içinde gerekli çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Burada her şey sistemli olacak ve yapılanmanın meyvelerini almaya başlayacağız. Bütün enerjimi İstanbulspor’daki değişimi nasıl hayata geçirmişsek aynısını Büyükçekmece Tepecikspor’da da uygulayacağız, bakın başarı ondan sonra kendiliğinden gelmiyor mu?. Büyükçekmece Tepecikspor bundan böyle tercih edilen ve en iyi oyuncuların gelip burada forma giymek için çaba harcayacağı bir kulüp olacaktır. Benim iddiam bu ve yönetimde bana bu anlamda gerekli desteği verdi. Bundan sonraki dönemimiz takımın daha sağlıklı maçlara çıkmasını sağlamak olacaktır. İnşallah arzu edilen güzellikleri burada yaşar herkese adından söz edilen kulüplerin başında yerini almasını sağlarız” dedi.

Bu haber 1794 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6431
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
Mehmet gökteke istanbul ben bu takımın ligde kal- 25.10.2017 00:29:14
271
321

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku