Reklam
Reklam
Reklam
-
Beşiktaş ile Beylikdüzüspor kardeş kulüp oldu

Beşiktaş ile Beylikdüzüspor kardeş kulüp oldu


Eklenme Tarihi : 26-10-2017
Beşiktaş ile Beylikdüzüspor kardeş kulüp oldu

Beşiktaş ile Beylikdüzüspor kardeş kulüp oldu

Spor Toto Süper Ligin güçlü takımlarından BJK, Beşiktaş ile Spor Toto BAL, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Beylikdüzüspor Kulüpleri arasında altyapıda ortak çalışarak, hem futbol hem de diğer branşlarda projeleri birlikte hayata geçirmek için ortak bir protokole imza atıldı. Protokole Beylikdüzüspor adına Beylikdüzü Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekili Ömer Şatır, Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz, Beylikdüzü Belediyesi Spor İşleri Müdürü Fidan Gül,  Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı ile Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak birlikte imza attı.

Şatır; Spora büyük önem veriyoruz

Oldukça renkli görüntülere sahne olan imza töreninde bir konuşma yapan Beylikdüzü Belediyesi Meclis Birinci Başkan Vekili Ömer Şatır Beşiktaş kulübü ile böyle bir protokole imza atmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını, amaçlarının gençleri spora çekmek, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunu söyledi. Şatır “Beylikdüzü Belediyesi olarak spora çok önem veriyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu da sporun içinden gelmiş, Trabzonspor’un en iyi dönemlerinde yöneticilik yapmıştır. Bizler de ilçemizde genç çocuklarımızın sporla haşır neşir olmalarını istiyoruz. Kötü alışkanlıkların ilk okul seviyesine indiği bir dönemde gençlerimizi hem spora çekmek hem de onları yeteneklerini ortaya çıkarmak için büyük çaba harcıyoruz. Tüm branşlarda Beylikdüzü’nün ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımlar yapıyoruz.” İfadesini kullandı.

Albayrak; Burada olmaktan dolayı mutluyum

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak da Beylikdüzü’nde olmaktan ve böyle bir projeye imza atmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Albayrak “Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Türkiye’de özellikle İstanbul’da kulüplerle bu tip işbirliklerine imza atarak sporu hem sevdirmek hem de yaygınlaşmasına yardımcı olmak istiyoruz. Bunun ilkini de burada yaşıyoruz. Buna da Metin Aydın bey vesile oldu. Bu projeyi kabul ettiğiniz için siz Beylikdüzüspor yönetimine de teşekkür ediyorum. Altyapıda hem Türk sporuna hem de Beşiktaş’a  yeni yetenekler kazandırmak hedefiyle yola çıktık. Bu anlaşmadan uzun vadede hem Beylikdüzü hem Türk futbolu hem de Beşiktaş kazançlı çıkacaktır. Birlikte iyi bir yol ve gelecek çizeceğiz. İki camia olarak da birbirimize her konuda sonuna kadar destek olacağımızı düşünüyorum. Ayrıca böyle sıcak bir ortamda karşılanmamızdan ve misafirperverliğinizden de son derece memnun oldum. Burada önemli olan irade. Hem sizin hem de bizim göstereceğimiz irade. O iradeyi de sizde gördüğümüz için böyle bir işbirliğine imza atmaya  karar verdik zaten. Bu projeyi hayata geçirmek için birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum.” Şeklinde konuştu. İmza töreninden sonra yaşam vadisini gezen ve ardından yemeğe geçen Beşiktaş ve Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzüspor yönetimi, sıcak bir ortamda yenilen yemeğin ardından vedalaşarak ayrıldılar.

Oluşuma ilk adım Metin Aydın’dan geldi

Bu oluşumun adımlarını atan Beylikdüzüspor As Başkanı ve Beylikdüzü Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Metin Aydın, atılan imzalardan dolayı en büyük mutluluğu Beylikdüzü İlçesinin yaşadığını söyledi. Beylikdüzüspor Kulübü ile yapılan anlaşmanın iki kulübe de hayırlı olmasını dileyen Metin Aydın, ilerleyen zamanlarda atılan imzaların ne kadar önemli olduğunu hep birlikte göreceklerini söyledi.

 

Bu haber 970 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3800
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku