Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 4-11-2017
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

04 Kasım 2017 Cumartesi

1.GRUP 
14:00 Leventspor - Çubukluspor (Çilekli)
14:30 Davutpaşaspor - Esentepe Adıyaman (Namık Sevik)
14:30 Güngörenspor - Dudullu (Albayrak Suni Çim)
14:30 Albayrakspor - Gültepe (Albayrak Çim)
15:30 Yenibosnaspor - Başakşehir (BAhçelievler İl Özel İdare)

3.GRUP 
14:30 Arnavutköy Belediyespor - Yıldırım Bosna (Bolluca)
14:30 Beşyüzevlerspor - Çapa (Bayrampaşa İBB.)
14:30 İstanbul Kayaşehirspor - Bağcılar İSTOÇ (Şehit Erdem Özçelik)
15:30 Dolayobaspor - Soğuksuspor (Dolayoba)
16:00 Ortaköyspor - Beyoğlu Yeniçarşı (Çilekli)

5.GRUP
14:00 Bostancıspor - Mahmutbey (Yenisahra)
14:30 Kanaryaspor - Siirt İstanbul Yavuzselim (Kanarya)
14:30 Kurtköyspor - Terazidere (Çamlık)
14:30 Kavacıkspor - Merkezefendi (Kavacık)
14:30 Kilyosspor - Sultanbeyli Uzundere (Kilyos)

7.GRUP 
14:30 Yahya Kemal Spor Kulübü - Gazi Mahallesi (Yahya Kemal)
14:30 Kaynarcaspor - Akatlarspor (Kaynarca)
14:30 Hasköyspor - Kartal Belediye (Beyoğlu)
14:30 Avcılar Belediyespor - Ortaçeşme (Yıldıztabya)
15:00 Şafakspor - Vefa (Rami)

9.GRUP 
12:30 Pazariçi Köprülüspor - Zara Ekinli (Yıldıztabya)
14:30 İFA Spor - İstanbul Kemahspor (İFA)
14:30 İstanbul Malatyaspor - Altıntepsi (Vefa)
14:30 Bakırköyspor - Fikirtepe Dumlupınar (Bakırköy 1.No)
14:30 Araphanspor - Başakşehir İkitelli (Alibeyköy)

05 Kasım 2017 Pazar

2.GRUP 
12:30 Zeytinburnu 1957 - Yeşil Esenyurt (Merkezefendi)
14:30 Kuştepespor - Ayazağa (Nurtepe)
14:30 Sekbanlar SK - Topkapı (Bayrampaşa İBB.)
15:00 Kartalgücü - 1877 Alemdağ (Mimar Kubilay Köse)
16:00 Dikilitaşspor - Sultanbeyli (Çilekli)

4.GRUP
12:30 İstanbulspor Kulübü - Nişantaşı (Hadımköy)
14:30 Ramispor - Küçükyalı Yelken (Rami)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor - Başakşehir Kartal (Büyükçekmece)
14:30 Barbarosspor - Karabekir (Selimiye)
14:30 Küçükköyspor - Beykoz (Avcılar Atatürk)

6.GRUP 
14:30 Bayrampaşa Tunaspor - İstanbul Mesudiye (Bayrampaşa Bld.)
14:30 İstanbul Güngörenspor - Bağcılar Güneşli (Mimar Yahya Baş)
14:30 Kadırgaspor - Yıldıztabya (Namık Sevik)
14:30 İstiklalspor - Çeliktepe (Bakırköy 1.No)

8.GRUP 
12:30 Kartaltepespor - Cevizli Anadolu (Bayrampaşa Bld.)
14:30 Ömerli Köyü SK - Paşabahçe (Hadımköy)
14:30 Kestanelikspor - Çayırbaşı (Çatalca)
14:30 Irmakspor - Yedikule (Merkezefendi)
14:30 Ataşehir Çamolukspor - Kağıthane (Başıbüyük)

Bu haber 934 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8201
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.175.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku