Reklam
Reklam
Reklam
-
Vefa, Hasan Altun için oynayacak

Vefa, Hasan Altun için oynayacak


Eklenme Tarihi : 4-11-2017
Vefa, Hasan Altun için oynayacak

Vefa, Hasan Altun için oynayacak

Bugün Rami Stadında Şafakspor’a konuk olacak olan Grup Lideri Vefa, Şafakspor maçını kazanıp önceki gün ahrete uğurladıkları Başkan Yardımcıları Hasan Altun’a armağan edecek.

Saat 15.00’a başlayacak olan maçın saatini beklemeye çekilen yeşil-beyazlılar, taraftarının desteğiyle bu zorlu maçı da kayıpsız kapamayı amaçlıyor. Kulüp Başkanı Mesut Gülbaran, takım olarak bu maçı kazanıp galibiyeti önceki gün aralarından ayrılan Rahmetle andıkları Hasan Altun Abilerine armağan edecekleri söyledi. Üzgün olduklarını bir yanlarının eksik kaldığını söyleyen Başkan Mesut Gülbaran, “Vefa Spor Kulübünün değer verdiği ve çok sevdiği bir büyüğünü kaybetmesi inanın camiayı derinden yaraladı. Oyuncularımız bugün oynayacağımız Şafakspor maçında takıma her daim destek olan maçlarını hatta idmanlarını bile aksatmadan takımın yanında olan Hasan Altun Abimiz için mücadele edecekler. Alacakları galibiyeti Rahmetle andığımız Hasan Altun Abimize ve ailesine armağan edecekler. Bizim için bu maçın önemi çok büyük ve bu önemi oyuncularımızın da algıladığını gözlemliyorum. İnşallah arzulanan galibiyeti alır grubumuzda liderliğimizi sürdürmüş oluruz. Bu vesileyle tüm Vefa’lı taraftarlarımızı bugün oynayacağımız Şafakspor maçı için Rami Stadına davet ediyoruz. Bu maçı kazanıp hem liderliğimizi perçinlemek hem de üzüntümüzü hafifletmek istiyoruz” dedi.

 

Bu haber 1377 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4268
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku