Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Ağrıspor’u onurlandıran ödül

İstanbul Ağrıspor’u onurlandıran ödül


Eklenme Tarihi : 15-11-2017
İstanbul Ağrıspor’u onurlandıran ödül

İstanbul Ağrıspor’u onurlandıran ödül

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) düzenlediği "Sporun Enleri" ödülleri sahiplerini buldu. Ödül Töreninde İstanbul Ağrıspor Kulübü de ödüle layık görüldü ve Yılın Takımı olma unvanını alarak başta Kulüp Başkanı Mehmet Latif Yaşlı olmak üzere İstanbul Ağrıspor Yönetimi, Teknik Kadrosu, Futbolcuları ve İstanbul Ağrıspor’a gönül veren sporseverleri bu güzel organizasyonda ödüle layık görüldükleri için mutluluklarını gizleyemediler.

Ağrı Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki ödül töreninde konuşan AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, il genelinde sporun gelişimi için büyük çaba gösterdiklerini, bundan sonrası için de ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi. Hükümetin spor yatırımlarına değinen Gökçe, "Tesisleşmede çok iyi noktadayız. Türkiye’nin batısında ne varsa burada da o vardır. Bu kadar muazzam tesisleşmeye rağmen istediğimiz noktalarda değiliz. Bu nedenle spor adamlarına çok büyük görev düşüyor." dedi. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez ise "Biz büyük bir aileyiz" sloganıyla hareket ettiklerini belirtti. En büyük sivil toplum kuruluşlarının birinin Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu olduğunu dile getiren Düşmez, "Kardeşlik projeleri ortaya geldiği zaman en önemlisi spor. Biz büyük bir kamuoyu oluşturursak sporda arzuladığımız yerlere o zaman geliriz. Bunu el birliği ile yapmak zorundayız." diye konuştu. Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Kösedağ ise bu töreni iki yılda bir düzenlediklerini hatırlatarak, yaptıkları anketin sonucuna göre 28 kategoride 52 ödül dağıtacaklarını ifade etti. Ödüllerin sahiplerine verilmesiyle sona eren törene, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ersan Başar, AK Parti Ağrı İl Başkanı Abbas Aydın, Hamur ilçe Belediye Başkanı Cezmi Ergül, teknik direktör Yılmaz Vural ile diğer davetliler katıldı.

Ödül alan kişi ve kuruluşlar

Yılın Spor Kulübü: İstanbul Ağrıspor 

Yılın Boksörü: Bayram Malkan

Yılın Kickboksçusu: Adem Aşantuğrul 

Yılın Kayakçısı: Leyla Yıldırım

Yılın Atletizm Ödülü: Gülnaz Uskan 

Yılın Spor Yöneticisi: Kenan Aydemir 

Yılın Hakemi: Muhammed Sevim 

Yılın Sporda Vefa Ödülü: Gazanfer Karan 

Yılın Golfçüsü: Berat Mintaş 

Yılın Haltercisi: Arif Koç 

Yılın Bayan Futbol Takımı: ASP Spor Kulübü

Yılın Antrenörü: Mahmut Özcan 

Yılın Fair-Play Ödülü: Yalçın Kula 

Dicle Aslan Özel Ödülü: Ayşenur Kılıç 

10. Yıl Özel Ödülü: Mahmut Yıldırım

Yılın Spor Muhabiri: Orhan Güngör (Anadolu Ajansı) 

Yılın İnternet Sitesi: Metin Karip (diyadinnet.com) 

Yılın Spor Programı: Özkan Aslan (Ağrı’da Spor Gündemi)

Bu haber 1487 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9402
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.179.0)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku