Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor’un Kamp yemeği GOGGA’dan

Tepecikspor’un Kamp yemeği GOGGA’dan


Eklenme Tarihi : 26-11-2017
Tepecikspor’un Kamp yemeği GOGGA’dan

Tepecikspor’un Kamp yemeği GOGGA’dan

Bugün Avcılar Atatürk Stadında Arsinspor ile karşılaşacak olan Büyükçekmece Tepecikspor’un kendi tesislerinde yaptığı maç kamp öncesi yemek GOGGA’nın Büyükçekmece Mimaroba Şubesinden geldi. İşletme Sahipleri Nevruz Seven ve Yaşar Aydın, Büyükçekmece İlçesini başarılı bir şekilde temsil eden Büyükçekmece Tepecikspor’u GOGGA’nın Mimaroba Şubesinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. ‘GOGGA’ Mimaroba Şubesi işletmecileri Nevruz Seven ve Yaşar Aydın, Büyükçekmece Tepecikspor’u mekanlarında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Bugün oynanacak olan Arsinspor maçında yeşil-beyazlılara başarı dileklerini ileten Nevruz Seven ve Yaşar Aydın, her zaman kapılarının Büyükçekmece Tepecikspor’a açık olduğunu söylediler.

Eyüboğlu’ndan teşekkür

Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu adına GOGGA’nın Mimaroba Şubesi işletmecileri Nevruz Seven ve Yaşar Aydın’a takıma verdikleri moral yemeğinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Büyükçekmece Tepecikspor’da Futbolcular ve Teknik kadronun başında kafile başkanı olarak bulunan Temel Eyüboğlu, bu desteğin karşılığını alacakları galibiyetle vereceklerini söyledi. Takıma Büyükçekmece İlçesinde herkesin destek olması gerektiğini söyleyen Eyüboğlu, GOGGA’nın Mimaroba Şubesi işletmecileri Nevruz Seven ve Yaşar Aydın’ın örnek bir davranış sergilediklerini bunun başka firmalarca da yapılması gerektiğini söylemeden edemedi.

Bu haber 1276 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1074
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku