Reklam
Reklam
Reklam
-
Beylikdüzüspor, Marina Maya Restaurant’ta boy gösterdi

Beylikdüzüspor, Marina Maya Restaurant’ta boy gösterdi


Eklenme Tarihi : 1-12-2017
Beylikdüzüspor, Marina Maya Restaurant’ta boy gösterdi

Beylikdüzüspor, Marina Maya Restaurant’ta boy gösterdi

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Beylikdüzüspor, dostluk ve dayanışma gecesinde bir araya gelerek gövde gösterisi yaptı. Beylikdüzü Marina Maya Restaurant’ta gerçekleşen geceye katılım oldukça yüksek olurken camia 7’den 77’ye kenetlendiğini katılım ile gösterdi. Ligde son haftalarda iyi bir ivme yakalayan, hedefini 3.Lig olarak belirleyen Beylikdüzüspor’un muhteşem gecesi kulübün adına yakışır güzellikte gerçekleşti

Küçüksarı; Onlar Bizim Geleceğimiz

Gecenin açılış konuşmasını yapan Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı göreve geldikleri günden bugüne kadar en büyük yatırımı altyapıya yaptıklarını söyledi. Küçüksarı “Göreve geldiğimiz günden beri en büyü yatırımı tamamen altyapıya yaptık. U-19 Ulusal Milli Takımına amatör kümeden futbolcu veren ilk kulüp olduk. Altyapıya olan yatırımlarımız artarak devam edecek. En büyük yatırımımız her zaman geleceğimiz olan çocuklarımız için olacaktır. Onlar bizim önceliğimiz ve geleceğimiz. Çocuklarımızı sağlıklı olarak yetiştirmek istiyorsak spora kanalize etmek zorundayız. Üst tarafta da bu sene hedefe gitmek zorundayız. Bu sene hedef hep beraber şampiyon olmak.” İfadesini kullandı.

Şatır; Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum

Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı’dan sonra sahneye davet edilen Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Ömer Şatır da sporun kendileri için her şeyden önce geldiğini söyledi. Şatır “Bizim belediyecilik anlayışımızda spor bizim için her şeyden önce gelir. Beylikdüzüspor’da da her yaş grubunda çocuklarımıza eğitim verilmektedir. Bu hem çocuklarımızı spora kazandırmakta hem de kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak topluma da iyi bireyler kazandırmak için güzel bir zemin oluşturmaktadır. Bu konuda emeği geçen herkese de tek tek teşekkür ediyorum. Bizler de belediye olarak spor kulüplerimizi üst seviyede tutmak için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca Beylikdüzüspor’un içeride oynadığı maçları yakından takip eden bir sporsever olarak da taraftarlarımızın da maçlara yeterli şekilde ilgi göstermediğini, takımlarını yalnız bıraktıklarını düşünüyorum. Maçlara da katılımı çoğaltmamız lazım. Maçlarımız devam ediyor. Pazar günü Gürpınar Stadı’nda saat 14.00’da Gürpınar Stadı’nda oynanacak maça bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

İlgüz: Beylikdüzü Bizim Aynamız

 Geceye ev sahipliği yapan Beylikdüzüspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Maya Restaurant Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel İlgüz de flaş açıklamalara imza attı. İlgüz, Beylikdüzü için var olduklarını söyledi. İlgüz basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Beylikdüzü için varız. Beylikdüzüspor bizim aynamız. Bizi İstanbul’a ve Türkiye’ye tanıtan en önemli reklamımız. Futbolcu kardeşlerimize de ligde kalan maçlarında başarılar diliyorum. Bizler de Beylikdüzü’nde yaşayan işverenler olarak elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Ayrıca şahsımı yönetime layık gördükleri için Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı ve yönetim kuruluna da sonsuz teşekkür ederim.” İfadesini kullandı.

İlyas Yılmaz’dan 20 Bin Tl

 Öte yandan gecenin sonunda yapılan açık arttırmanın sahibi ise Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi ve İstanbul Beylikdüzüspor Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Yılmaz oldu. 2 Bin lira ile başlayan açık arttırmada sürpriz hediyeye 20 Bin Lira veren Yılmaz daha sonra hediyesini Kulüp Başkanı Ömer Küçüksarı ve As Başkan Metin Aydın’ın elinden aldı. İlyas Yılmaz’ın kulübe yaptığı desteği yönetim kurulu üyelerinin ellerinden büyük alkış eşliğiyle aldı. Gecenin sonunda kulüp logolu eşofman takımlarına da büyük rağbet gösterildi. Açık arttırmanın yanı sıra eşofman satışlarından da hatırı sayılır bir gelir elde edildi. Gece boyunca örnek bir ev sahipliği gösteren kulüp başkanı Ömer Küçüksarı ve yönetim kurulu üyeleri misafirperverlikleriyle konukları adeta mest etti.

Balıkçı Kenan’da Boy Gösterdi

Gecenin misafirlerinden biri de Beylikdüzü’nün ve Türkiye’nin Balıkçılıktaki markası Balıkçı Kenan oldu. Gecenin açılışında boy gösteren Balıkçı Kenan gecenin de adeta neşe kaynağı oldu. Gelen misafirlerle de yakından ilgilenen Balıkçı Kenan Balcı, kulübe de önemli bir destekte bulunarak yine cömertliğini gösterdi. 

HABER VE FOTOĞRAFLAR: İbrahim KESKİN........GECE İLE İLGİLİ FOTOĞRAFLARI: Keskin Bakış Gazetesi Facebook Sayfamızdan bulabilirsiniz

Bu haber 1197 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9794
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku