Reklam
Reklam
Reklam
-
İstanbul Ağrıspor’da yaralar sarılıyor

İstanbul Ağrıspor’da yaralar sarılıyor


Eklenme Tarihi : 8-12-2017
İstanbul Ağrıspor’da yaralar sarılıyor

İstanbul Ağrıspor’da yaralar sarılıyor

İstanbul Ağrıspor’un tecrübeli oyuncularından Oğuzhan Polat, çapraz bağlardan başarılı bir ameliyat geçirdi. Geçtiğimiz haftalarda sakatlanarak camiayı derinden yaralayan Oğuzhan Polat, bugün Tuzla Gisbir Hastanesinde Opr. Dr. Mehmet Turan Kardeş tarafından yapılan başarılı ameliyatla yeniden sahalara döneceği günleri beklemeye çekildi. Başarılı geçen ameliyatın ardından evinde istirahata çekilen Oğuzhan Polat’a ilk ziyaret Kulüp Başkanı Mehmet Latif Yaşlı ve yönetimden geldi. Başarılı geçen ameliyatın ardından yakın zamanda fizik tedaviye başlayacağı, sahaya geri dönmek için gerekli tedavilerini yaptıracağı söylendi.

Bize hizmet verenin yanındayız

İstanbul Ağrıspor Kulüp Başkanı Mehmet Latif Yaşlı, Oğuzhan Polat’ın ameliyatının ardından Keskin Bakış Gazetesi ve www.keskinbakis.com editörü İbrahim Keskin’e önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yaşlı, “Kulüp için hizmet eden herkesin yanındayız” diyerek oyuncularına sahip çıktıklarını gösterdi. Başkan Yaşlı, sözlerine şeyle devam etti, “ Kulüp olarak bizlere emek veren herkesin olduğu gibi futbolcularımızın da yanında olduğumuzu buradan ifade etmek istiyorum. Oyuncularımızdan Oğuzhan Polat’ın ameliyat ve diğer tüm masrafları İstanbul Ağrıspor Kulübü olarak dışarıdan tek kuruş almadan karşılanmıştır. Bir diğer oyuncumuz Burhan Tepe’nin de çapraz bağ ameliyatı önümüzdeki günlerde yapılacak.

Takımımız resmen revire döndü

Ardı ardına yaşanan sakatlıklardan sonra takımın resmen revire döndüğünü söyleyen Başkan Mehmet Latif Yaşlı, sözlerine şöyle devam etti, “Ameliyat olan bu iki oyuncunun yanı sıra A Takımda yer alan 5 As oyuncumuzun da sakatlıkları devam ediyor. Takımımız inanın sakatlıklardan dolayı resmen revire döndü. İlk 11’de forma giyen toplam 7 oyuncumuzdan yoksun Yamanspor maçı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kulüp olarak üzerimizde dolaşan kara bulutları dağıtmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ameliyat olan Oğuzhan Polat kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürüde sahalara dönmesini bekliyoruz. Burhan Tepe’nin sakatlığı biraz daha önemli ve bu oyuncunun sezonu kapattığı söylendi fakat biz yine de ona gerekli ilgi ve alakayı göstermeye devam edeceğiz. Diğer sakat oyuncularımızın ise tedavilerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu eksiklere rağmen yine de Kulüp olarak ümidimizi asla yitirmedik ve yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ NOT: Bu haberle ilgili fotoğrafları KESKİN BAKIŞ GAZETESİ Facebook Sayfasında bulabilirsiniz.

Bu haber 1097 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3605
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku