Reklam
Reklam
Reklam
-
Sponsor ol, Amatör Kulüplere güç ver

Sponsor ol, Amatör Kulüplere güç ver


Eklenme Tarihi : 19-12-2017
Sponsor ol, Amatör Kulüplere güç ver

Sponsor ol, Amatör Kulüplere güç ver

Sporcu ve Spor Kulüplerine Yapılan Sponsorluk Harcamaları ile ilgili hazırlanan çalışmalar neticesinde Amatör Spor Kulüplerine yapılması gereken destekleri vergiden Muaf Tutabilmek için bu durumun ciddi bir şekilde ele alınmasında fayda olduğunu Amatör Spor Kulüplerinin ayakta durabilmesini sağlayabiliriz.

(% 100), Vergiden muaf tutulacaktır

Türkiye Futbol Federasyonu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun kapsamında yapılan sponsorluk harcamalarının; amatör spor dalları için tamamı gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerince beyan edilen gelirden indirilebilecektir. Yapılan bu düzenleme ile spor faaliyetleri için yapılan sponsorluk harcamalarının; Amatör Spor dalları için tamamı (% 100), Vergiden muaf tutulacaktır. Bu konu ile ilgili yapılması gerekenleri bilgilerinize sunar saygılarımızı iletiyoruz.

Hem Sponsor ol, hem Reklamını yap

Bu manada Hem Türk futboluna yapılacak katkılar, hem işverenler sosyal yaşam alanlarından olan Amatör Spor Kulüplerindeki hizmetlerini en iyi şekilde yerine getireceğini düşünüyoruz. Hem reklamlarını yapacakları, hem sponsorluklarıyla kulüplere destek olacak olan kurum ve kuruluşların, gençliğe yapacağı bu büyük hizmet herkes tarafından bilinerek gerekli saygınlığını da kazanmış olacaktır.

Bu haber 932 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1502
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.208.22.127)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku