Reklam
Reklam
Reklam
-
Tonta, Acundeğer’e garanti verdi

Tonta, Acundeğer’e garanti verdi


Eklenme Tarihi : 23-12-2017
Tonta, Acundeğer’e garanti verdi

Tonta, Acundeğer’e garanti verdi

Yeni sezon hazırlıklarına başlamak için gün sayan Silivri’nin en köklü kulüplerinden olan Gümüşyakaspor’a, Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta hem başarılar diledi hem de istedikleri her oyuncu için kolaylık sağlayacaklarını bildirdi.

İstanbul İkinci Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Gümüşyakaspor için ilk destek Alibeyspor’dan geldi. Yeni sezona yaptığı bomba transferlerle hazırlanan Gümüşyakaspor’a, Alibeyspor’dan büyük destek geliyor. Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta’dan oyuncu talep eden Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Nuri Acundeğer, Tonta’dan olumlu cevap aldı. Sezon için hazırlanmaya başlayan Gümüşyakaspor, Birinci Amatör Ligde zirveye oynayan Alibeyspor’lu oyunculara göz koymasının ardından sıkı takip başlattı. Geçtiğimiz gün Silivri Stadı’nda kısa bir görüşme yapan Tonta ve Acundeğer ortak bir karara varabildiler.

Her Kulübümüze Yardım Ediyoruz

Yapılan görüşme hakkında bir bilgilendirmede bulunan Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta; “Yeni sezonda şampiyonluk parolası ile yola çıkan Gümüşyakaspor için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Başkan Nuri Acundeğer benim çok eski dostumdur. Bizim kadromuzda oynayan oyuncularımızı bizden istemekteler. Bizler de sezon bitiminde Gümüşyakaspor’a gitmek isteyen oyuncularımızın önünü açacağız. Hangi oyuncumuzu isterlerse alabilirler. Bizim ligimizde durumumuz netleşiyor. Hem Alibeyspor Kulüp Başkanı olarak hem de Silivri Kulüpler Birliği Başkanı olarak ilçemin kulüplerine yardımı ve desteği arttırarak devam ettirmek bizim asli görevlerimizdendir. İlçemizdeki her kulübe oyuncu desteğimiz sürmektedir ve sürecektir de. İlçenin lokomotif kulübü olarak sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Hedefi olan her kulübe destek şarttır. Gümüşyakaspor da koyduğu hedefe ulaşacaktır kanaatindeyim” diyerek sözlerini tamamladı.

Şampiyonluk Kupası Gelecek

Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Nuri Acundeğer ise yaptığı kısa açıklamasında; “İlçemizdeki kulüplerin çoğundan oyuncu talebimiz oldu. Bize ilk olarak olumlu yanıtı Alibeyspor verdi. Burada sizlerin aracılığı ile Başkan ve değerli dostum Ali Tonta’ya teşekkür ederim. Bizlere büyük destek vermiş bulunuyor. Bizler de sezon sonu hak ettiğimiz şampiyonluk kupasını ilçeye geri getireceğiz” dedi.

Bu haber 1182 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2383
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.92.139)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku