Reklam
Reklam
Reklam
-
Gültepe, “Bir kez daha Aliş” dedi

Gültepe, “Bir kez daha Aliş” dedi


Eklenme Tarihi : 9-1-2018
Gültepe, “Bir kez daha Aliş” dedi

Gültepe, “Bir kez daha Aliş” dedi

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Gültepe Özgençlikspor Kulübü’nün 7.Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz hafta pazar Günü Gültepe Özgençlikspor kulübü Lokalinde yapıldı. Kongrede 3 liste çıkarken Kemal Aliş yeniden başkan seçildi. Kongreye Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Cevdet Ateş, Trakya Rumeli ve Balkanlar Gönül Birliği Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, Fenerbahçe eski Futbolcusu Nezihi Tosuncuk, Gültepe Mahalle Muhtarı Ümmügül Aliş, Yeşilova Mahalle Muhtarı Erdoğan Önder, Küçükçekmece Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Güven Akkuş, Gültepe Özgençlikspor Kulübü’nün eski başkanlarından Olçay Seçilir, Gökhan Sivas, kulüp delegeleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Gençtürk, Divan başkanlığı yaptı

Kongrede Divan Başkanlığı’nı Seymen Gençtürk, Divan Katip Üyeliklerini ise Gökhan Aygün ve Gökhan Sivas yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başlayan kongrede açılış konuşmasını Başkan Kemal Aliş yaptı. 3 yıllık dönemi içerisinde yaptığı çalışmaları anlatarak, "9 kategoride müsabakalara katılıyoruz. Kulübümüzde 500’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var ve her yıl ortalama 50 üzerinde lisanslı sporcu katılıyor.

Spora ve sporcunun her zaman yanında olan bir belediye başkanımız var. Kendimizi bu anlamda şanslı hissediyorum. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk ve emeği geçen herkese daha teşekkür ediyorum” dedi.

Gerçekleşen konuşmanın ardından kulübe hizmet etmiş olan Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz başta olmak eski Başkanlardan Gökhan Aygün, Olcay Seçilir, Gökhan Sivasi, Nezihi Tosuncuk, Ümmügül Aliş, ve hocalara yönetim kurulu tarafından hizmetlerinden dolayı plaket veridi. Daha sonra Faaliyet ve Mali Raporların, Tahmini bütçenin okunması ve ibrasının ardından seçime gidildi.

Üç aday yarıştı

Gültepe Özgençlikspor Kulübü’nün Kongresi’nde 3 liste çıktı. Mevcut yönetiminin başkanı Kemal Aliş, Kamil (Alişan) Yılmaz ve Ergün Vedat Kara başkanlık için yarıştılar. Yoğun katılımın yapıldığı genel kurulda Kemal Aliş, Ergün Vedat Kara ve Kamil(Alişan) Yılmaz olmak üzere 3 adayın yarıştığı seçimi 128 oyun 72’sini alan Kemal Alış ve yönetim kurulu kazanırken, Kamil (Alişan) Yılmaz 36 oy diğer aday Vedat Kara ise oyların 19’unu alırken, 1 oy da geçersiz çıktı.

Asil Yönetim Kurulu

Kemal Alış, Şenol Çetin, Ercan Dede, Hikmet Küçük, Sadettin Mergen, Onur Koyuncu ve Güven Akkuş

Yönetim Kurulu Yedek

Fedayi Yıldız, Özcan Yılmaz, Rıdvan Yüksel, Cemil Koçal, Hasan Öz, Metin Erdoğan ve Engin Sevim

Denetim Kurulu

Volkan Kahraman, Övünç Alış ve Mesut Küçük

Denetim Kurulu Yedek

İrfan Hasıl, Engin Ergin ve İlhami Ertana

 

Bu haber 1254 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9469
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.153.135.60)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku