Reklam
Reklam
Reklam
-
Handan Toprak, Gzetecileri ağırladı

Handan Toprak, Gazetecileri ağırladı


Eklenme Tarihi : 12-1-2018
Handan Toprak, Gzetecileri ağırladı

Handan Toprak, Gazetecileri ağırladı

Avcılar Belediyesi tarafından ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kapsamında her yıl 11 Ocak’ta düzenlenen Geleneksel Çalışan Gazeteciler Buluşması’nda Başkan Toprak gazetecilerle bir araya geldi. Yemeğe çok sayıda bölgesel ve yerel basın çalışanı katıldı. Avcılar Belediyesi Firuzköy Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte Başkan Dr.Handan Toprak ve Basın Çalışanlarının buluşması; sohbet ve muhabbet ortamında samimi bir havada gerçekleşti. Başkan Toprak, basının bütün birimlerinde çalışan arkadaşların çalışan gazeteciler gününü tek tek kutlayarak gazeteciliğin toplum için çok önemli bir meslek olduğunu ifade etti.

Gazeteciler Toplumun Vicdanıdır

Güçlü ve bilinçli bir toplum için gazetecilik mesleğinin kutsal olduğunu hatırlatan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ‘Gazeteciler toplumun vicdanıdır. Her koşulda baskılara boyun eğmeden haber alma, dolayısıyla farkında olma özgürlüğümüzü beslemek adına çalışan, tarafsız, özgür, cesur gazeteciliği kendine meslek edinmiş tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutlarım” dedi.  

Bu haber 707 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10060
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.248.25)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku