Reklam
Reklam
Reklam
-
Burhan Zelyurt, zirve yaptı

Burhan Zelyurt, zirve yaptı


Eklenme Tarihi : 17-1-2018
Burhan Zelyurt, zirve yaptı

Burhan Zelyurt, zirve yaptı

Yaklaşık 20 Yıldan beri Masör olarak görevini başarıyla devam ettiren Burhan Zelyurt, Yalova’da devam ettirdiği mesleğiyle ilgili BUSINESS CHANNEL TV’de Sema Baysal’ın hazırlayıp sunduğu ‘SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK’ Programına konuk oldu. Ününü İstanbul’un dışına taşıyan ve Türkiye’nin birçok ilinden davet alan tecrübeli Masör Burhan Zelyurt, Manuel Terapi, Bel, Boyun Fıtığı ve Spor sakatlıkları dalında uzman olduğunu yapmış olduğu tedavilerle herkese kendini kanıtlamış oldu. Birçok kişiyi sağlığına kavuşturan ve mesleğinin zirvesine ulaşan Burhan Zelyurt, programda yaptığı mütevazı açıklamalarıyla herkesin beğenisini kazandı. İşini severek yaptığını ve yurt dışındaki eğitimleriyle bilgilerini güçlendirdiğini söyleyen Burhan Zelyurt, her zaman öğrendiklerini gerekli uzmanlık alanı ile yaymaya çalıştığını söyledi. Bu zamana kadar yaptığı tedavilerin büyük çoğunluğuna cevap aldığını ve her geçen gün bu işi geliştirerek hizmetlerini sürdürmeye gayret gösterdiğini söyleyen Zelyurt, kapılarını ağzına kadar açık tuttuğunu tedavileri yerinde ve en iyi şekilde yaparak insanları sağlıklarına kavuşturmaya devam edeceğini söyledi.

Bu haber 1114 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9285
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
Senol zelyurt- 18.1.2018 04:50:18
Yorumunuz.Rabbım senı bu yolda yalnız bırakmasın ınsallah yolun hep aydınlık olur Rabbım c.c senın butun sıkıntılarını gıderır yolun acık bahtın koca yuregın gıbı olsun sevıliyosun vesselam
224
343

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku