Reklam
Reklam
Reklam
-
Eyüboğlu; Bu günü 4 yıl bekledik

Eyüboğlu; Bu günü 4 yıl bekledik


Eklenme Tarihi : 8-2-2018
Eyüboğlu; Bu günü 4 yıl bekledik

Eyüboğlu; Bu günü 4 yıl bekledik

Yaklaşık dört yıldan beri maçlarını tarafsız sahalarda oynayan Büyükçekmece Tepecikspor’da Temel Eyüboğlu, dört yıllık hasretin sona erdiğini, Cumartesi günü kendi sahalarında dört yıl sonra ilk resmi maçlarını oynayacaklarını söyledi.
Büyük zorluklarla iç saha maçlarını kendi sahalarına almayı başaran Büyükçekmece Tepecikspor Yönetim Kurulu Üyesi Temel Eyüboğlu, stadın müsabaka oynamaya elverişli olması için gecesini gündüzüne katarak mutlu sona ulaşılmasını sağladı. Büyükçekmece Belediyesi tarafından yaklaşık 5 ay önce başlanan Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadının müsabaka oynamaya elverişli hale gelmesini sağlamak adına elinden gelen çabayı gösteren Eyüboğlu, bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyor. Stadın tam anlamıyla tamamlanmadığını fakat maç oynamaya her hangi bir engelin olmadığına kanaat veren TFF, Büyükçekmece Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürlüğünün titiz çalışmalarında bu üçlünün yanında olan Temel Eyüboğlu, Cumartesi günü kendi sahalarında oynayacakları Düzyurtspor maçı için adeta saatleri saymaya başladı. Yeni tribünlerin soyunma odalarının kullanılmayacağını, mevcut soyunma odalarının hazır hale geldiğini ve onlardaki eksikleri giderdiklerini söyleyen Eyüboğlu, skorboard ve ses sisteminin de hazır hale getirildiğini söyledi. Protokol tribününün etrafının kapanmadığını fakat en kısa sürede kapanacağından bunun maç oynaya engel olmadığını söyledi. TFF, Büyükçekmece Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne teşekkür eden Eyüboğlu, Cumartesi günü herkesi Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadına davet ettiklerini söyledi. Her gün eksiklerin bir bir giderildiğini söyleyen Eyüboğlu, sezon bitimine kadar statta hiçbir eksiğin kalmayacağını, 2018-2019 Futbol sezonuna her şeyiyle hazır bir statla merhaba diyeceklerini söyledi. Yaklaşık dört yıldan beri deplasmanlarda cebelleştiklerini ve bunun bir sürü sıkıntılarını çektiklerini söyleyen Temel Eyüboğlu, “Şükürler olsun artık kendi sahamızda oynayacağız. Özlenen ve beklenen Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadında taraftarlarımız artık takımlarını öyle Kilometrelerce yol kat etmeden izleyeceklerdir. Bu stadın yapımında emek sarf eden başta Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün, Başkan Yardımcılarından Ömer Kazancı, Meclis üyelerimizden Fahrettin Altıntaş ve Belediyenin ekibine hatta bu stada gerekli eğilimi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Burada ilk gündün bu güne kadar bir gün olsun ayrılmadık ve Başkanımız Dr. Hasan Akgün’ün bize verdiği görevi layıkıyla yerine getirmenin huzurunu yaşıyorum. İnşallah bu güzel sahada iyi neticeler alarak takımı istenilen yene taşırız. İnşallah sahamızda oynayacağımız ilk maçtan galibiyetle ayrılır, iç sahaların ne kadar önemli olduğunu bu vesileyle görmüş oluruz” dedi.

Bu haber 1572 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2428
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku