Reklam
Reklam
Reklam
-
Sport Cıty’den Başkan Dr.Akgün geçti

Sport Cıty’den Başkan Dr.Akgün geçti


Eklenme Tarihi : 10-2-2018
Sport Cıty’den Başkan Dr.Akgün geçti

Sport Cıty’den Başkan Dr.Akgün geçti

Bölgemizde Mimaroba’da yıllardan beri faaliyet gösteren, Büyükçekmece Belediyespor’un efsane futbolcularından Hüseyin Kaya ve Ali Rıza Atıcı’nın sahibi olduğu Sport Cıty Büyükçekmece  Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün  de katılımıyla bir kahvaltı düzenleyerek genç sporcularla bir araya geldi. Katılımın oldukça yüksek olduğu kahvaltıya Galatasaray’ın ve Milli Takımın efsane isimlerinden Muhammet Altıntaş  da katılarak renk kattı. Sport Cıty Bünyesinde faaliyet gösteren Galatasaray ve Fenerbahçe spor okullarının yanı sıra Medicell Beylikdüzü 2011spor futbol okulu ve altyapı sporcularının katılım gösterdiği programa sporcuların velileri de katılarak kahvaltılarını birlikte yaptı. Kahvaltının ardından bir konuşma yapan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 2018 yılını spor ve gençlik yılı ilan ettiklerini, 2018 yılında belediye bütçesinden 50 trilyonluk payı spor tesisi yatırımlarına ayıracaklarını söyledi.

Akgün; Spor toplum için çok önemi

Dr. Akgün sporun bir toplum için önemine değinerek spor yapan bireylerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştığını, sporla kazandığı özgüvenin kişiliğinin gelişimine de pozitif anlamda etki yaptığını söyledi. Dr. Akgün “Bu çocuklar hepimizin. Kulüp ve futbol okulları faaliyetleri çocuklarımız için çok önemli. Çocuklarımızı mutlaka spora yönlendirelim. Spor yaparak hem kolektif hareket etmeyi hem de kolektif düşünmeyi öğreniyorlar. Aileler olarak da çocuklarımıza sahip çıkmamız lazım. Spora yönlendirmemiz lazım. Sizleri kutluyorum.  Sizlerle birlikte olmaktan mutlu oldum. Her zaman emrinizdeyim.” İfadesini  kullandı. Büyükçekmece Belediyesi olarak 2018 yılını spor ve gençlik yılı ilan ettiklerini kaydeden Dr. Akgün “2018’i gençlik ve spor yılı ilan ettik. Bütçemizin de aslan payını alacak. 2018’de çok miktarda spor tesisi yapılacak. 50 trilyonluk bir yatırım yapacağız.” Dedi. Bu arada kahvaltının ardından sporcularla birlikte tesislere inen Dr. Akgün burada da günün anısına genç sporcularla objektiflerin önüne geçti.

Fotoğrafla, günün anısına çekildi

Dr. Akgün kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen sporcuları ve velileri de kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi. Kahvaltı programına ev sahipliği yapan Sport Cıty ortakları Hüseyin Kaya ve Ali Rıza Atıcı misafirleriyle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliğine imza attı. Açılışta boy gösteren Medicell Beylikdüzü 2011 Kulüp Başkanı Sinan Kütür de Kaya ve Atıcı ile birlikte adeta ev sahibi gibi misafirlerle ilgilenerek büyük bir dostluk örneği gösterdi.

 

Bu haber 1228 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6231
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku