Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece’de Spor Yılı için Büyük buluşma

Büyükçekmece’de Spor Yılı için Büyük buluşma


Eklenme Tarihi : 22-2-2018
Büyükçekmece’de Spor Yılı için Büyük buluşma

Büyükçekmece’de Spor Yılı için Büyük buluşma

Büyükçekmece Belediyesi ve Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği 2018 Spor ve Gençlik Yılı İstişare Toplantısı amatör spor kulüplerinin katımıyla Atatürk Kültür Merkezi Suna Pekuysal Gösteri Salonunda yapıldı. Çalıştay şeklinde yapılan toplantının açılış konuşmasını Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş yaptı.

Akkuş: Kağıt Üzerinde Kalmamalı

Akkuş, Büyükçekmece Belediyesi tarafından 2018 yılının spor ve gençlik yılı ilan edildiğini, bu düşüncenin kağıt üzerinde kalmaması için gerekli çalışmaların yapılacağını, katılımcılığa büyük önem verdiklerini söyledi. Akkuş “Arkadaşlar Spor ve Gençlik Yılı sadece kağıt üzerinde kalmamalı düşüncesindeyiz. Bunun için de spor kulüplerimizle birlik ve beraberlik içinde hareket etme düşüncesi içindeyiz. Fikirlerinizden sonuna kadar yararlanmak istiyoruz. Kültür ve sanattaki üstünlüğümüzü spora da taşımak istiyoruz. Toplam 150’ye yakın sporla ilgili kuruluş, dernek ve kulübümüz var. Sporla ilgili tüm oluşumlarla ortak hareket ve düşünce bilinci içinde olup, projelerimizi de birlikte hayata geçirmek istiyoruz.” İfadesini kullandı. 

Sancar: 2018 Spor Yılı Olacak”

Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar da söz alarak bayan yöneticileri sporda daha çok görmek istediğini söyledi. Sancar “Bayan yöneticileri sporun içinde daha fazla görmek istiyoruz. 2018 spor yılı olacak. Birlik ve beraberlik içinde olursak ortaya çok daha güzel şeyler çıkaracağımıza inanıyorum. Herkesten  fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı isteyeceğiz. Fikirleriniz varsa onları öğrenmek istiyoruz. Sizin düşüncelerinizi bekliyoruz. Hepinizin fikirleri bizler için çok değerli ve önemli. 2018 tesis açısından Büyükçekmece adına iyi olacak. Sporla ilgili olan bütün sorunlar bu sene aşılacak.” Şeklinde konuştu. 

Yüksel: Her Zaman Bekleriz

Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürü Namık Yüksel de bir konuşma yaparak her konuda spor kulüpleriyle birlikte hareket etmek istediklerini söyledi. Yüksel “Amacımız spor kulüpleriyle istişare içinde olmak, diyaloglarımızı daha da geliştirerek ortak iş birliği içinde olmak. Bir dahaki toplantımızı da B.Çekmece’de bulunan tüm spor kulüplerinin katılımıyla bir kahvaltı şeklinde yapmayı düşünüyoruz. O gün gelene kadar da beyin jimnastiği yapın, hazırlık yapın. Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü olarak da kapımız her zaman sizlere açıktır. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve projelerinizi her zaman gelip bizlerle paylaşabilirsiniz. Biz her zaman oradayız. Her zaman bekleriz. Talep edin, projelerinizi bize mutlaka getirin.” dedi.

Bayraktar: Birlik Ve Beraberlik İçinde Hareket Edelim

Büyükçekmece Belediyesi Koordinatörü Ahmet Bayraktar da bir konuşma yaparak Büyükçekmece Belediyesi olarak kulüplerin her türlü öneri ve görüşlerine açık olduklarını söyledi. Bayraktar “Önerileriniz, fikirleriniz ve düşünceleriniz bizim için çok önemli. Amacımız sporu tabana yayarak çocuklarımızı spora özendirmektir. Daha çok gencin spor yapmasını istiyoruz. Kulüplerimizin de elimizden geldiği kadarıyla yanında olmaya, maddi olarak da desteklemeye çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek gerçekleştireceğimiz etkinliklerde çok daha ses getireceğimize inanıyorum.” Diye konuştu.  Bu arada konuşmaların ardından spor kulüp temsilcileri de söz alarak istek, görüş ve taleplerini paylaştı. Katılımın yüksek olması büyük bir memnuniyet yaratırken kahvaltılı olarak düzenlenecek olan ikinci toplantının da Büyükçekmece Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde 2 Mart Cuma günü sabah saat 09.30’da yapılacağı belirtildi.

Çalıştay Öncesi Kokteyl

Bu arada spor çalıştayı öncesinde katılımcılar için kokteyl verildi. Çalıştay öncesi kokteylde ayaküstü sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan kulüp temsilcileri çalıştay öncesi hazırlık yaptı. Kulüplerin yoğun katılımı nedeniyle bir çok amatör kulüp temsilcisi de birbirlerini tanıma ve sohbet imkanı buldu.

 

Bu haber 858 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4122
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.172.234.236)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku