Reklam
Reklam
Reklam
-
Adnan Toros aşkı yeniden küllendi

Adnan Toros aşkı yeniden küllendi


Eklenme Tarihi : 28-3-2018
Adnan Toros aşkı yeniden küllendi

Adnan Toros aşkı yeniden küllendi

Birinci Amatör Ligin Büyükçekmece Temsilcilerinden Güzelcespor’da Adnan Toros sesleri yeniden yükselmeye başladı. Güzelcespor’da görev yaptığı dönemde sarı-siyahlıları başarıdan başarıya koşturan Toros’un Halide Edip Adıvarspor’u TFF 3. Lige çıkarmasının ardından takım çalıştırmaması ve boş zamanlarının büyük bir kısmını Güzelcespor’un eski Kulüp Başkanı Tamer Canbaz’la geçirerek kulübün geleceği hakkında fikir alışverişi yapması büyük bir heyecan yarattı.

Önceki gün Güzelce’de eski Başkan Canbaz’la görüntülenen Toros konuyla ilgili ısrarlı sorularımız üzerine ses getirecek açıklamalara imza attı. www.keskinbakis.com ve www.istanbulamator.com Web sitelerine açıklamalarda bulunan Toros, Güzelcespor’da çok güzel yıllar geçirdiğini, şartların oluşması halinde yeniden görev yapabileceğini söyledi. Toros Güzelcespor’a geri dönmesi için gerekli yönetimin sağlanması gerektiğini söyledi. Toros “Öncelikle gerekli yönetimin sağlanması lazım. Çünkü başarı gelmesi için ve başarının sürekliliğinin sağlanması için yönetimin inanacağı teknik heyetle ve futbolcularla, teknik direktörün de inanacağı yönetim ve futbolcularla çalışması, bu üç zincirin bir araya gelmesi halinde başarının süreklilik kazanacağına inanıyorum. Benim için vazgeçilmez unsur olan çok değerli başkan Tamer Canbaz’ın beni göreve davet etmesi halinde koşa koşa geleceğimi de belirtmek istiyorum. Her zaman Güzelcespor’a geri dönecek olmanın heyecanı içindeyim. Benim yönetimle çalışmak istemem kadar yönetimin de benimle çalışmak istemesi de önemli. 5 yıl boyunca görev yaptığım süre içinde Güzelcespor’da Tamer Canbaz’ın başkanlığında hiçbir sıkıntı yaşamadım; yaşatmadı da. Para aramızda her zaman en son hadise olmuştur. Zamanında da arsasını ve dükkanlarını satıp takımın 3.Lig yolunda ilerlemesi için bize kaynak yarattı. Ne beni ne de futbolcuları mağdur etti. Tamer Canbaz’ın çağırdı yerde paranın adını ağzıma almam.” Şeklinde konuştu.

Aynı zamanda Güzelcespor Fahri Başkanı olan Tamer Canbaz da Adnan Toros’un isminin Güzelcespor’la artık özdeşleştiğini, Toros’un Güzelcespor’daki başarılarının ardından hem İstanbul’da hem de Türkiye çapında büyük ses getirdiğini söyledi. Canbaz, şartların oluşması halinde Toros’a teklif götüreceklerini, bu konuda üzerine düşen fedakarlığı yerine getirmeye de hazır olduğunu sözlerine ekledi

Bu haber 1049 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1296
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku