Reklam
Reklam
Reklam
-
Canbaz’ın olduğu her yerde varım

Canbaz’ın olduğu her yerde varım


Eklenme Tarihi : 31-3-2018
Canbaz’ın olduğu her yerde varım

Canbaz’ın olduğu her yerde varım

Güzelcespor’un kurucu üyeleri arasında yer alan Mustafa Kılıç, Güzelcespor’u yakından takip ettiğini, ileride yönetici olarak tekrar hizmet vermek istediğini söyledi. Kılıç, Tamer Canbaz’ın olduğu her yerde sonuna kadar olacağını söyledi. Canbaz’da bu iltifatın karşısında memnuniyetini gizleyemedi.

Güzelcespor’a hem futbolcu hem de yönetici olarak yıllarca hizmet verdiğini ifade eden Kılıç “Güzelcespor’dan hiçbir zaman desteğimizi esirgemedik. Güzelcespor armasını taşımaktan her zaman gurur duydum. Güzelcespor’un 1991 yılında temellerinin atıldığı sene ben de kurucuları arasında yer aldım. İki tane oğlum da Mehmet Ali ve Burak benden sonra bu formayı şerefle giymişlerdir. İnşallah torunlarım da bu şerefli formayı üçüncü nesil olarak giyme şerefini ve onurunu yaşayacaklar. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elimden geldiğince Güzelcespor’a katkı sunmak istiyorum. Güzelcespor artık önemli tesislere sahip olan bir kulüp olarak altyapıda bütün kategorilerde ligde boy gösteren bir kulüp haline geldi. Bizler de bunun gururunu yaşıyoruz. Takımımızı buralarda görmek bizi çok mutlu ediyor. Zaman zaman maçlarını da bir taraftar olarak büyük bir zevkle takip ediyorum. İleride ihtiyaç olursa Tamer Canbaz’la birlikte yönetim kurulu üyesi olarak hizmet vermek istiyorum. Tamer Canbaz’ın olduğu her yerde sonuna kadar varım.” Diye konuştu.

Bu haber 737 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7035
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku