Reklam
Reklam
Reklam
-
Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulu, startı verdi

Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulu, startı verdi


Eklenme Tarihi : 1-4-2018
Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulu, startı verdi

Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulu, startı verdi

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor’un ilk resmi Futbol Okulu, Celaliye’de start verdi. Yaklaşık 65 öğrencisi ile çalışmalarına Teknik Direktör Alaattin Arslan gözetiminde başlayan Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okuluna daha ilk gün olmasına rağmen ilginin had safhada olduğu gözlendi. Açılışı önceki gün yapılan Futbol Okulu ile birlikte geleceğin temellerini atan yeşil-beyazlılar, ilerleyen zamanlarda Altyapı anlamında hiçbir sıkıntı yaşamayacak. Tüm yaş kategorilerine hizmet verecek olan Büyükçekmece Futbol Okulundaki çalışmaların Okulların açık olduğu dönemlerde Cumartesi ve Pazar, Okulların tatile girmesiyle bu çalışma programının dört güne çıkacağı söylendi. Ortamı çok beğenen Futbolcu Adaylarının velileri, Büyükçekmece Tepecikspor’un Bölgeye böyle bir hizmet vermesinin Türk Sporu ve Büyükçekmece Tepecikspor adına büyük bir şans olduğunu söylediler. Çocuklarını gönül rahatlığı ile spor yapmaya gönderdiklerini söyleyen veliler, yakın z amanda bu çalışmaların meyvelerini alacaklarına inandıklarını söylediler.

Açılışı Mehmet Eyüboğlu yaptı

Büyükçekmece Tepecikspor Kulübü adına kurulan Futbol Okulunun açılışını Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu yaptı. Futbol Okulunun çalışmalarını yakından takip eden ve açılışını yapan Başkan Mehmet Eyüboğlu, ortamın mükemmel olduğunu, buradaki çalışmaların karşılığını genç Futbolcu adaylarının en kısa sürede alacağına inandıklarını söyledi. Deneyimli Teknik Direktör Alaattin Arslan’ın oyunculara vereceği eğitimin camialarına da katkı olacağını söyleyen Eyüboğlu, bu tür Futbol Okullarını bölgenin çeşitli semtlerinde hatta İlçe dışında da yapacaklarını söyledi. İlk olarak yola Celaliye’den koyulduklarını söyleyen Eyüboğlu, buradaki amacın yerine ulaşacağını söyledi.

Şubelerimiz artarak büyüyecek

Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulları Şubelerini arttıracaklarını söyleyen Kulüp Başkanı Eyüboğlu, “Büyükçekmece Tepecikspor, gelecekte Altyapı ordusuyla liglerde söz getirecek kulüpler arasında yerini olacaktır. Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulları bünyesinde bölgenin ve ilçenin dışında bir çok yere şubeler açarak dışarıdan alan değil yetiştiren ve dışarıya veren kulüp olarak yolumuza devem edeceğiz. Bu yatırım için en az 5 yıla ihtiyacımız olacak ve bu beş yıl içerisinde buralardan yetişecek olan oyuncuları A Takımlar bünyesine katarak çığ gibi büyüyen bir camia olacağız. İlk şubemizi Celaliye’de Teknik Direktör Alaattin Arslan gözetiminde açtık ve ilk olmasına rağmen ilginin üst seviyede olması bizleri umutlandırdı. Bu çalışmalara boşluk vermeden devam edeceğiz. Şu an için bir çok yerden teklifler geliyor ve bu teklifleri en iyi şekilde değerlendirip Altyapı ordusu ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Bu çalışmalar ve futbol okulları bölgemize ve camiamıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum, güzel günler çok yakın” dedi.

Arslan; İlgi bizleri memnun etti

Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okulları Celaliye Şubesi Teknik Direktörü ve sorumlusu Alaattin Arslan, ilginin büyük olduğunu bunun artarak devam edeceğine inandıklarını söyledi. Büyükçekmece Tepecikspor’un bölgede marka haline geldiğini söyleyen Arslan, “Büyükçekmece Tepecikspor Futbol Okullarının ilk şubesine gösterilen ilgi inanın bizleri memnun etti. Şu an için ilk çalışmamızı 65 Öğrenci ile yaptık fakat ilginin her geçen gün artacağını düşünerekten kayıtlarımıza bu anlamda devam edeceğiz. Öğrencilerin bu oluşumda yer alması için büyük gayret gösterdiğini Ailelerin ilgi ve alakasıyla gözlemliyoruz. Her yaş kategorisine hizmet veren Futbol Okullarımızın amacına ulaşması için Büyükçekmece Tepecikspor yönetimi ile dirsek teması halinde olarak bunu çığ gibi büyüteceğiz. İlk çalışmalardaki istek ve arzu bizleri olduğu kadar futbolcu adaylarının ailelerini de memnun etti. İnşallah burada yapılan çalışmaların karşılığını Büyükçekmece Tepecikspor’a vereceğimiz oyuncularla taçlandırırız” şeklinde konuştu.

Bu haber 685 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6636
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.151.87)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku